Deltagere til Sportmaster/Segment CUP 2018

KØGE BOLDKLUB indbyder i samarbejde med SPORTMASTER OG SEGMENT til Danmarks største stævne SPORTMASTER/SEGMENT CUP 2018 den 16-17 Juni. Det afvikles som udendørsstævne i Køge Boldklub for drenge U6 til U10. Der er flotte pokaler til ALLE

U10 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 BC  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
TOF U10 C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

U6 mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Køge 1 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 2 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 3 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 4 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 5 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 6 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub

U7 mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Køge 1 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 2 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 3 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 4 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 5 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 6 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub

U8 A  | A  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Køge 1 A Logo Køge FC Køge FC
Køge 10 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 11 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 12 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 2 A Logo Køge FC Køge FC
Køge 3 A Logo Køge FC Køge FC
Køge 4 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 5 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 6 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 7 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 8 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 9 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Vemmelev A Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U8 BC  | BC  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B. frems tropper B Logo Boldklubben Frem Sakskøbing Boldklubben Frem Sakskøbing
HG 1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 2 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Køge 1 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 10 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 11 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 12 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 2 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 3 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 4 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 5 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 6 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 7 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 8 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 9 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge FC U8 C Logo Køge FC Køge FC

U9 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Drengene A Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65

U9 BC  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
TOF U9 B Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

Arrangør: Køge Boldklub
Sted: Køge Stadion
Adresse: Ved Stadion 6
Postnr: 4600
By: Køge
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2018>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 30-05-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter