Deltagere til HEI MINICUP 2018 i samarbejde med JYSKE BANK

HEI MINICUP 2018 i samarbejde med JYSKE BANK Risskov - Udestævne på HEI banerne i Skæring - afvikles så alle hold kan deltage uanset niveau. 4 kampe pr. hold. Der vil være pokaler, frugt og vand til alle spillere. Vi ses på HEI banerne!

U5 Mix (3 mands)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF

U6 Mix (3 mands)  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
GUI 1 B Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
GUI 2 B Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
HEI 1 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hørning IF 1. A Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2. A Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3. A Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Skødstrup SF 1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Tst 1 Logo tst/Sabro tst/Sabro
Tst 2 Logo tst/Sabro tst/Sabro
Tst 3 Logo tst/Sabro tst/Sabro

U7 Mix (3 mands)  | Mixede

33 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens 1 C Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
Hammel GF Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hei 4 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 5 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 6 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Lystrup 1 Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 3 Logo Lystrup IF Lystrup IF
SSF1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF4 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSIF u7 2 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
SSIF u7 3 C Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
SSIF u71 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
TST 1 B Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
TST 2 B Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
TST 3 Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
Virup IF C Logo Virup IF Virup IF
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 4 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Aarhus Fremads 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aarhus Fremad
Aarhus Fremads 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aarhus Fremad
Aarhus Fremads 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aarhus Fremad

U8 (5 mands)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FCS 2010 - A A Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Lystrup IF 1 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Skødstrup SF A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TRIF A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
VRI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vejlby-Risskov Idr?tsklub

U8 (5 mands)  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
AIF Gammelgårdsskolen 1 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
AIF Gammelgårdsskolen 2 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Brabrand IF B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
FCS 2010 - B B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hørning IF 1 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Ry Fodbold B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Skødstrup SF B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TRIF B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
VINDING SF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VINDING SF
VINDING SF 2 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Østbirk IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U8 (5 mands)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FCS 2010 - C C Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Harlev C Logo Harlev IK Harlev IK
HOG 2 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Kolind/Perstrup 1 C Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening Kolind Pederstrup Idrætsforening
Kolind/Perstrup 2 C Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening Kolind Pederstrup Idrætsforening
Lystrup IF 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
OMMERSYSSEL IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel if
Ry Fodbold C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Skødstrup SF C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U9 (5 mands)  | A  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
AGF 1 A Logo Århus GF Århus GF
Hasle B A Logo Hasle Boldklub Hasle Boldklub
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HOG 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 2 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Jarl Arden A Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
SIK 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Skødstrup SF A1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Stavtrup I.F. A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stavtrup I.F.

U9 (5 mands)  | B  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF 2 B Logo Århus GF Århus GF
AIA Tranbjerg 1 B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
BMI B Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 5 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted B1 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hgf 1 B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hgf 2 B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
HOG 3 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hørning IF 2 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
KHIF B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Odder blåt hold B Logo Odder IGF Odder IGF
Odder gult hold B Logo Odder IGF Odder IGF
Sabro if 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sabro if
Sabro if 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sabro if
Skødstrup SF B1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF B2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Stavtrup I.F. B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stavtrup I.F.
Virup 1 B Logo Virup IF Virup IF

U9 (5 mands)  | C  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA Tranbjerg 2 C Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
AIA Tranbjerg 3 C Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Galten FS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
Gammelgaarden C Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG 4 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hørning IF 1 C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Skødstrup SF C1 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Stavtrup I.F. C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stavtrup I.F.
Virup 2 C Logo Virup IF Virup IF
VRI C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9 (5 mands)  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 4 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG 5 Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hylke drengene Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Baunehøj FC

Arrangør: Hjortshøj Egaa IF
Sted: HEI Fodbold
Adresse: Skæring Skolevej 200
Postnr: 8250
By: Egå
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2018>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 01-05-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter