Deltagere til Hafnia Påske Cup

I samarbejde byder Hafnia-Hallen & Gentofte Fodbold Akademi til 3v3 påske turnering i Hafnia-Hallen for årgang 2011 & 2012. Alle hold kan se frem til et hæsblæsende 3v3 format på baner med kunstgræs & bander!

U6 (2012)  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 9-11

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 2012 PMC Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Fix Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
BK Vest B Logo Boldklubben Vest Rødovre Boldklubben Vest Rødovre
Farum Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Fodbold heltene C Logo Tårnby Boldklub Tårnby Boldklub
GVI Hold 1 Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HVB 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KB Q4 blå B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Q4 hvid B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBQ1 - Blå B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBQ1 - Hvid C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBQ1 - Sort A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
NAB C Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
Vestia 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vestia
Vestia 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vestia
Østerbro IF 1 Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 2 Logo Østerbro IF Østerbro IF

U7 (2011) A  | A  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 13-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Argentina A Logo Nørrebro United Nørrebro United
B.93 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK skjold 2011 MK A Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Cameroun A Logo Nørrebro United Nørrebro United
FCK 1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
FCK 2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
GFA Grå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GFA Sort A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
HIF 1 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Lyngby 1 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Løveungerne Hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Østerbro IF A Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 2 A Logo Østerbro IF Østerbro IF

U7 (2011) B/C  | B  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 11-13

Holdnavn Niv Logo Klub
BK vest C Logo Boldklubben Vest Rødovre Boldklubben Vest Rødovre
Dragør 1 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
GFA FFS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
HIF 2 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIF 3 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Husum Boldklub B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
KB 1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KIF 1 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Lyngby 3 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 4 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Løveungerne Blå Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Sultne løver B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Tårnby FF C Logo Tårnby FF Tårnby FF
Vallensbæk IF 1 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VSB 1 B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
VSB 2 B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Østerbro IF B Logo Østerbro IF Østerbro IF


Sted: Hafnia-Hallen
Adresse: Julius Andersensvej 6
Postnr: 2450
By: København SV
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 18-03-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
SDIF Cup 2018
9. - 11. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter