Deltagere til Hafnia Påske Cup

I samarbejde byder Hafnia-Hallen & Gentofte Fodbold Akademi til 3v3 påske turnering i Hafnia-Hallen for årgang 2011 & 2012. Alle hold kan se frem til et hæsblæsende 3v3 format på baner med kunstgræs & bander!

U6 (2012)  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 9-11

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 2012 PMC Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Fix Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
BK Vest B Logo Boldklubben Vest Rødovre Boldklubben Vest Rødovre
Farum Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Fodbold heltene C Logo Tårnby Boldklub Tårnby Boldklub
GVI Hold 1 Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HVB 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KB Q4 blå B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Q4 hvid B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBQ1 - Blå B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBQ1 - Hvid C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBQ1 - Sort A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
NAB C Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
Vestia 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vestia
Vestia 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vestia
Østerbro IF 1 Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 2 Logo Østerbro IF Østerbro IF

U7 (2011) A  | A  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 13-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Argentina A Logo Nørrebro United Nørrebro United
B.93 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK skjold 2011 MK A Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Cameroun A Logo Nørrebro United Nørrebro United
FCK 1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
FCK 2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
GFA Grå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
GFA Sort A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
HIF 1 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Lyngby 1 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Løveungerne Hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Østerbro IF A Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 2 A Logo Østerbro IF Østerbro IF

U7 (2011) B/C  | B  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 11-13

Holdnavn Niv Logo Klub
BK vest C Logo Boldklubben Vest Rødovre Boldklubben Vest Rødovre
Dragør 1 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
GFA FFS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gentofte Fodbold Akademi
HIF 2 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIF 3 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Husum Boldklub B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
KB 1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KIF 1 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Lyngby 3 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 4 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Løveungerne Blå Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Sultne løver B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Tårnby FF C Logo Tårnby FF Tårnby FF
Vallensbæk IF 1 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VSB 1 B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
VSB 2 B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Østerbro IF B Logo Østerbro IF Østerbro IF


Sted: Hafnia-Hallen
Adresse: Julius Andersensvej 6
Postnr: 2450
By: København SV
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2018>
mationtofr
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 18-03-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
JB CUP 2018
18. - 19. aug
Øens Hold Cup (U8-U12)
12. - 14. okt
Øens Hold Cup (U13-U17)
9. - 11. nov
Tøjeksperten Advent Cup
2. dec
Costa Brava Cup
14. - 19. okt
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Føtex Pokal Cup
1. - 2. sep
AutoPartner Cup 2018
8. sep
Nordjyske Bank Cup Brønderslev
11. - 12. aug
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
19. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia
18. - 19. aug
Orient Cup 2018
1. - 2. sep
Lunderskov MiniCup 2018
18. aug
Østjysk Sensommer Stævne
31. aug - 2. sep
McDonalds Paderup Cup 2018
18. aug
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Bergstraßen Pokal
8. - 9. jun 2019
Bayer Uerdingen Pokal
8. - 9. jun 2019
Rhein-Neckar Pokal
20. - 21. apr 2019
Hattem Trophy
31. maj - 1. jun 2019
Trofeo d'Italia
1. - 2. jun 2019
Copa Jordi
19. - 21. apr 2019
Prague Strahov Cup
8. - 9. jun 2019
Hasselt Cup
20. - 21. apr 2019
North Sea Trophy
8. - 9. jun 2019
3F Bold Østjylland 2018
18. aug
Sommerferie træningsturnering
29. jul
BK Friheden KræmmerCup 2018
4. - 5. aug
Poulstrup Festuge Cup 2018
25. aug
ØB Sommerstævne 2018 - Ungdom
5. aug
3F Bold Trekantområdet 2018
25. aug
B.93 UnikBolig Cup 2018
11. - 12. aug
Pandekage Cup
26. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
B67 Sommerstævne 2018
11. aug
Følg Staevner.dk på Twitter