Deltagere til Djurslands Bank Cup i VRI 2018

Stævnet hvor alle deltagerne får en flot VM-pokal og gaver til alle. Spilles på VRI's baner op til én af Østjyllands bedste badestrande og med mulighed for at købe sandwichs, pølser, kage, is, slik, sodavand og juice i boderne under hele stævnet.

U10KA femmands  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub

U10KA ottemands  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub

U10KB femmands  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA U10 piger B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Grenaa I F B Logo Grenaa IF Grenaa IF
Høst IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høst IF
Romalt pigerne B Logo Romalt IF Romalt IF
TPI rød B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
TPI tøserne B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U10KB ottemands  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub

U10KC femmands  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub

U10KC ottemands  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub

U10MA femmands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub

U10MA ottemands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng

U10MB femmands  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub

U10MB ottemands  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
GIF1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grenå IF
Hørning IF - 1. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Lyseng 2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Stensballe B Logo Stensballe IK Stensballe IK
VRI U10 B Hold 1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U10 B Hold 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VSK B Logo VSK Aarhus VSK Aarhus

U10MC femmnads  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
Ebeltoft IF C Logo Ebeltoft If Ebeltoft If
TMIF1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TMIF
TMIF2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TMIF
VRI U10 5 mand C C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10MC ottemands  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
GIF2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grenå IF
Hørning IF - 2. C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
VB-C C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
VRI U11K C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U11KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub

U11KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub

U11KC  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub

U11MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
RK07 A Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Ry 1 A Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
VRI Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Åbyhøj IF C Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U11MB  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
Asa røde djævle B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
HEI B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lystrup IF U11 hold 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
VRI Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U11MC  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ASA
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lystrup IF U11 hold 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
RK07 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
VRI Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U12KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub

U12KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Tørring /Ølholm 1 B Logo Tørring IF Tørring IF
Tørring /Ølholm 2 B Logo Tørring IF Tørring IF
VRI U12B B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U12KC  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub

U12MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand IF A Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
lystrup if 1 A Logo lystrup if lystrup if
Viby IF U12 A A Logo Viby IF Viby IF
VSK Aarhus 1 A Logo VSK Aarhus VSK Aarhus
Aarhus Fremad A A Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U12MB  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornslet IF B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Løsning IF B Logo Løsning IF Løsning IF
Randers Freja B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Viby U12 B B Logo Viby IF Viby IF
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U12MC  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
lystrup if 2 C Logo lystrup if lystrup if
Viby IF U12 C C Logo Viby IF Viby IF
Aarhus Fremad B C Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U5  | -  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 4 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 5 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Lyseng drenge 2013 1 C Logo IF lyseng IF lyseng
Lyseng drenge årgang 2013 C Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng U5 piger C Logo IF Lyseng IF Lyseng
Vorup FB U5 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet vorup FB
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
vri 4 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U6  | -  | Mixede

25 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 1 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
IF Lyseng 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
IF Lyseng 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
IF Lyseng 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
LIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup IF 1
LIF 2 Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lyseng U6 piger C Logo IF Lyseng IF Lyseng
Ry fodbold C Logo Ry sportsklub Ry sportsklub
Sabro if u6 Logo tst/Sabro tst/Sabro
Skødstrup SF 1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TMIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TMIF
Tst 1 Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
Tst 2 Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
Tst 3 Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
Tst 4 Logo tst/Sabro tst/Sabro
Vorup FB U6 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet vorup FB
VRI 1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U7 femmands  | -  | Mixede

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Egebjerg IF Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Harlev IK 1 C Logo Harlev IK Harlev IK
Harlev IK 2 C Logo Harlev IK Harlev IK
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad 3 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
SSF1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF2 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VRI 3 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 4 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
ØBG B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
Aarhus Fremad B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aarhus Fremad

U7 tremands  | -  | Mixede

26 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand 1 Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Brabrand 2 Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Brabrand 3 Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
BT svif Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Egebjerg IF Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Lystrup 1 Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 3 Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 4 Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 5 Logo Lystrup IF Lystrup IF
Låsby B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Låsby Boldklub
Låsby 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Låsby Boldklub
SIF Assentoft 1 Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SSF3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF4 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF5 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Them GF 1 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Them GF 2 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
TST1 C Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
TST2 C Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Aarhus Fremad 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aarhus Fremad

U8KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub

U8KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF Tøzer C Logo Brædstrup if Brædstrup if
Team Skøde B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Team Skøde 1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U8KC  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub

U8MA  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Brabrand IF A Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Dalum IF 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
FCS 2010 - A A Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Helsted Fremad Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK
IF Lyseng A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Tved Boldklub A Logo Tved Boldklub Tved Boldklub
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U8MB  | B  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF Gammelgårdsskolen 1 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
AIF Gammelgårdsskolen 2 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
ASA B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Brabrand IF B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Dalum IF 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 3 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 4 B Logo Dalum IF Dalum IF
Den Gule Fare B Logo Horsens FS Horsens FS
FCS 2010 - B B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HOG 1 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
IF Lyseng B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
IF Lyseng 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Odderne 3 B Logo Odder IGF Odder IGF
Randers Freja B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Østbirk IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U8MC  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA C Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
HOG 2 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
IF Lyseng C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Odderne 1 Logo Odder IGF Odder IGF
Odderne 2 C Logo Odder IGF Odder IGF
Randers Freja C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Søften C Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
TMIF 1 C Logo Todbjerg-Mejlby Idrætsforening Todbjerg-Mejlby Idrætsforening
TMIF 2 C Logo Todbjerg-Mejlby Idrætsforening Todbjerg-Mejlby Idrætsforening
VRI Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub

U9KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
Ry 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Ry 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Ry 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Vinding SF Piger B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vinding SF Piger 2 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U9KC  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub

U9MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
Hasle B A Logo Hasle Boldklub Hasle Boldklub
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
rindum su A Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening Rindum Sogne- og Ungdomsforening
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Aarhus Fremad 1 A Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U9MB  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF B Logo Århus GF Århus GF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HFS 1 B Logo Horsens FS Horsens FS
HFS2 B Logo Horsens FS Horsens FS
HT 22 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Langå IK 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Langå
Langå IK 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Langå
Lystrup 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
TST 3 B Logo tst/Sabro tst/Sabro
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Aabk 1 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
Aabk 2 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U9MC  | C  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag den 16. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF C Logo Århus GF Århus GF
FC Horsens C Logo FC Horsens FC Horsens
Galten FS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
HEI 4 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 5 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HT 33 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Lystrup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Søften 1 C Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
TST 1 C Logo tst/Sabro tst/Sabro
TST 2 C Logo tst/Sabro tst/Sabro
VRI C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Aarhus Fremad 2 Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

Arrangør: Vejlby-Risskov Idrætsklub
Sted: VRI, Bellevuehallerne
Adresse: Vestre Strandallé 170
Postnr: 8240
By: Risskov
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2018>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 01-06-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter