Deltagere til Girls Indoor Cup 2019

Girls Indoor Cup Marts 2019. Vi gentager succen fra de forgangende år

U 12 pige B  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 18.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U 15 Pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 pige A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 11.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Assens FC B Logo Assens FC Assens FC
Blue Berrie Girls A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Blue Crazy Candy Girls B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Bredal Auto A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 2 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Marienlyst A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
NBSIF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF

U10 pige BC  | BC  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 8.00

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Blue Rabbits C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Næsby BK
Blue Rabbits C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Bredal Auto B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Dalby GF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dalby GF
Dalum IF B Logo Dalum IF Dalum IF
De seje tøser C Logo Højby S&G Højby S&G
Harte C Logo Harte G&IF Harte G&IF
Korup/ubberud C Logo Korup IF Korup IF
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Skt. Klemens B Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
Strib IF B Logo Strib IF Strib IF

U11 pige A  | A  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 13.30

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF Pigerne 1 A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalum IF 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 4 A Logo Dalum IF Dalum IF
NBSIF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
team tiki taka A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Team Waka Waka A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Tgs A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
TPI tøserne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
VB A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB

U11 pige B/C  | BC  | Kvinder/Piger

17 bekræftede tilmeldinger,  6 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF Pigerne 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF 1 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalum IF 2 C Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 3 C Logo Dalum IF Dalum IF
Egebjerg Fodbold X B Logo Egebjerg Fodbold Egebjerg Fodbold
Egebjerg Fodbold Z B Logo Egebjerg Fodbold Egebjerg Fodbold
KB C Logo Kerteminde boldklub Kerteminde boldklub
KB ( Kolding boldklub) B Logo kolding boldklub kolding boldklub
Kolding Boldklub B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Næsby C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Sportigan Hadsund B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Søhus Stige BK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Søhus Stige BK
Søhus Stige BK 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Søhus Stige BK
TPI tøserne C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
VB C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
VB 2 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U12 pige A  | A  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Pink A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Kuu. A Logo Ubberud IF Ubberud IF
Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Morud PU12 A Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Måløv Boldklub A Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
RIF 1 A Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Søhus stige A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tarp 3 A Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Tgs A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
The New A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Årslev A Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U12 pige BC  | C  | Kvinder/Piger

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag kl. 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg Fodbold B Logo Egebjerg Fodbold Egebjerg Fodbold
Fjordager IF C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Helsted Fremad Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Kolding Boldklub B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kuu B Logo Ubberud IF Ubberud IF
Måløv Boldklub C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
RIF 2 B Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
SIK Stensballe B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Søhus stige C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tarp 2 C Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Vamdrup IF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vamdrup IF 2 B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Årslev 2 C Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U13 pige BC  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 16.30

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 pige A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 pige B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 8.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby U9 piger B Logo Dalby IF Dalby IF
Korup/ubberud C Logo Korup IF Korup IF
OKS C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
SGIF slagslunde / Ganløse C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF slagslunde / Ganløse Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Skt. Klemens C Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
TPI C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI


Sted: Ubberud hallen
Adresse: Ubberudvej 30
Postnr: 5491
By: Blommenslyst
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2019>
mationtofr
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 25-02-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter