Deltagere til Girls Indoor Cup 2019

Girls Indoor Cup Marts 2019. Vi gentager succen fra de forgangende år

U 15 Pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 19.30

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 pige A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Blue Berrie Girls A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Blue Crazy Candy Girls B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Blue Rocket Girls B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub

U10 pige BC  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Sportigan Hadsund B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U11 pige A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 4 A Logo Dalum IF Dalum IF
Skibets Seje Sild 1 A Logo Skibet IF Skibet IF

U11 pige B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF 2 C Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 3 C Logo Dalum IF Dalum IF
Søhus Stige BK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Søhus Stige BK
TPI tøserne C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U12 pige A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag sidst eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Kolding Boldklub A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Måløv Boldklub A Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Skibets seje Sild 1 A Logo Skibet IF Skibet IF
Tarp 3 A Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Årslev A Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U12 pige BC  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Kolding Boldklub B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Skibets seje Sild 1 B Logo Skibet IF Skibet IF
Tarp 1 B Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Tarp 2 B Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub

U13 pige BC  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 1 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Skibets Seje Sild 1 B Logo Skibet IF Skibet IF

U14 Pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 17.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 pige A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Komet tøzerne B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub

U9 pige B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
TPI C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI


Sted: Ubberud hallen
Adresse: Ubberudvej 30
Postnr: 5491
By: Blommenslyst
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2019>
mationtofr
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 22-02-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter