Deltagere til Jutlander Bank cup

Igen i år har vi arrangeret et GRATIS stævne håber på mange deltager ligesom sidste år

U-10  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 12

Holdnavn Niv Logo Klub
HB C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hadsund
Hobro 1 C Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
If jarl arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
IK Rosendal Fodbold B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Løgstør B Logo Løgstør IF Løgstør IF
rebild syd B Logo Haverslev IF Haverslev IF
rebild syd 2 C Logo Haverslev IF Haverslev IF
RKG B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Skørping Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Suldrup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ikfrem Sønderup/Suldrup

U-11  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag kl 13.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø-Ullits A Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Støvring IF C Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold

U-12 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 10

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden tøzerne B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Støvring pigerne. B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold

U-6  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 10

Holdnavn Niv Logo Klub
Doense/vebbestrup Logo Doense Vebbestrup´s IdrætsForening Doense Vebbestrup´s IdrætsForening
Hobro IK 1 B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
IF Arden 1 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
IF Arden 2 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Støvring 1 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 2 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
U6 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Valsgård 1 Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83
Valsgård 2 Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83

U-7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 10

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Doense/vebbestrup Logo Doense Vebbestrup´s IdrætsForening Doense Vebbestrup´s IdrætsForening
Freja 1 Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Freja 2 Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
SSF1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Støvring IF 1 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring If 2 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold

U-7 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 10

Holdnavn Niv Logo Klub

U-8  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag kl 10

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
AGF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Arden 1 B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Arden 2 C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Flødekaramellerne C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Hadsund C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Helsted Fremad C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
HSK 1 A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IF Jarl Arden, årg 2011 C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
SGIF1 B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF2 B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF3 C Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
Skumfiduserne C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Valsgård IF C Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83
Vingummi-bamserne C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U-9  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag kl 12

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
EIF Med halvt liggende Vrist C Logo Ellidshøj Idrætsforening Ellidshøj Idrætsforening
HIK B Logo Hobro IK Hobro IK
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 3 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
U9 piger C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Valsgård IF B Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83

Arrangør: Doense Vebbestrup´s IdrætsForening
Sted: Vebbestrup
Adresse: Ndr. Truevej 14A,
Postnr: 9500
By: Hobro
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2018>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 13-06-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter