Deltagere til Tårs Faktacup

Igen i år afholder Tårs/Ugilt IF Faktacup. Stævnet er for alle u5-u10 spillere! Der er medalje til alle deltagende spillere, og der spilles om pokal i rækkerne u8-u10. FAKTA Tårs sponsorere gratis frugt og vand til spillere.

u10 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

u10 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

u5 Piger/Drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

u6 Piger/Drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark C Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark 2 C Logo Jetsmark IF Jetsmark IF

u7 Piger/Drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bamsif U7 Logo Bjergby/Mygdal IF Bjergby/Mygdal IF
Bamsif U7 Logo Bjergby/Mygdal IF Bjergby/Mygdal IF
BI1 B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BI2 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BI3 B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BI4 B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening

u8 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bangsbo Freja B Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
Bangsbo Freja 1 Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
BI B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Hjallerup 1 C Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Hjallerup 2 C Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Horne A Logo Horne KFUM Horne KFUM

u8 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronninglund C Logo Dronninglund IF Dronninglund IF

u9 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bindslev 2 C Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
Bindslev/Tversted BTI C Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
KB 81 C Logo KB 81 Aalborg KB 81 Aalborg

u9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Tårs/Ugilt IF
Sted: Ved Tårs Hallen
Adresse: Halvej 14
Postnr: 9830
By: Tårs
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2018>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 30-04-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter