Deltagere til SGIF November-stævne 2018

Fodboldstævne med Konfetti! SGIF inviterer til breddestævne i Ganløse med fokus på at spillerene har det sjovt og at alle bliver fejret og hyldet. Fre aft: U12-14. Lø form.: U5&U6: Lø eftm: U7. Sø form: U8&U9. Sø. eftm: U10&U11

U-10 (2009) 4:4  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-10 (2009) Pige 5:5  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11 (2008) 4:4  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 2008 CK C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
SGIF C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 2 Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U-12 (2007) 4:4  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 17-23 (inkl pizza)

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13 (2006) 4:4  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 17-23 (inkl pizza)

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT-1 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
ABT-2 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
ABT-3 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
ABT-4 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Slagslunde Ganløse A Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Slagslunde Ganløse B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U-14 (2005) 4:4  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 17-23 (inkl pizza)

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT-1 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
ABT-2 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
ABT-3 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Gilleleje Rød C Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub
Gilleleje Sort B Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub
KVIF NORD B Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
KVIF SYD B Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
LSF hvid B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U-14 (2005) Pige 5:5  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 17-23 (inkl pizza)

Holdnavn Niv Logo Klub

U-5 ½-bane(2014) 4:4  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-6 ½-bane(2013) 3:3  | BC  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
2013 Mix Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
2013 Mix II Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
HVB 1 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 4 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
SGIF 01 Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF02 Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Stenløse 1 B Logo Stenløse BK Stenløse BK
Stenløse 2 B Logo Stenløse BK Stenløse BK
Stenløse 3 C Logo Stenløse BK Stenløse BK
Stenløse 4 C Logo Stenløse BK Stenløse BK
Veksø IF C Logo Veksø IF Veksø IF
Værløse BK 1 Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Værløse BK 2 Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U-7 ½-bane(2012) 3:3  | BC  | Mixede

22 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 PMC 1 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B.93 PMC 2 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Batman B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Fantomet B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FC Lejre 1 C Logo FC Lejre FC Lejre
FC Lejre 2 C Logo FC Lejre FC Lejre
FC Lejre 3 C Logo FC Lejre FC Lejre
HVB1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB2 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvidovre IF Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
MLI C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Måløv 1 Logo Måløv boldklub Måløv boldklub
Måløv 2 Logo Måløv boldklub Måløv boldklub
SGIF U7 Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF U7 2 C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF U7 3 C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Spiderman B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Supermand B Logo farum boldklub farum boldklub
U7 Stenløse boldklub B Logo Stenløse BK Stenløse BK
U7 Stenløse boldklub B Logo Stenløse BK Stenløse BK
U7 Stenløse boldklub B Logo Stenløse BK Stenløse BK
U7 Stenløse boldklub B Logo Stenløse BK Stenløse BK

U-8 (2011) 5:5  | BC  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK 1 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AFK 2 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AFK 3 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
KB Barcelona B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Real Madrid B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Måløv BK 1 C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Måløv BK 2 C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
SGIF U8 Alfa Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF U8 Beta B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Stenløse 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stenløse Bold Boldklub
Stenløse 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stenløse Bold Boldklub
Stenløse 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stenløse Bold Boldklub
Tigerne B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Ålholm IF - 1 C Logo Ålholm IF Ålholm IF
Ålholm IF - 2 B Logo Ålholm IF Ålholm IF

U-9 (2010) 5:5  | BC  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød Blå C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Gadstrup IF C Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
HIK Blå B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Kirke Værløse 1 B Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Kirke Værløse 2 C Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Kirke Værløse 3 C Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Lyngby BK 1921 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
SGIF 1 B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF2 C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Skovshoved Sort 2010 A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Veksø IF C Logo Veksø IF Veksø IF

Arrangør: Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Sted: Ganløsehallen
Adresse: Vestergade 5B, Ganløse
Postnr: 3660
By: Stenløse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 04-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter