Deltagere til Dagli' Brugsen - UIF Sommerfest Cup 2018

Fodboldfest for hele familien. Præmier til alle spillere, og til en pris hvor alle kan være med.

U5 - 3-mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 - 3-mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 - 3-mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 - 5-mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF C Logo Albertslund IF Albertslund IF
BK83 Næstved B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Næstved B83
BS72 B Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
G77 drengene C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Lynge Broby C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Lynge Broby 2 C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF

U9 - 5-mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Nakskov A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NB/Velo
FC Nakskov 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NB/Velo
Fk 05 C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
FKO C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK Odsherred
Hfc Blå B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Haslev fc
HFC Hvid A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Haslev fc
HFC Sort C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Haslev fc
KGB U9 A Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
Ugerløse 1 C Logo Ugerløse If Ugerløse If

Arrangør: Ugerløse IF
Sted: Ugerløse Sportsplads
Adresse: Højgårdsvej 24
Postnr: 4350
By: Ugerløse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2018>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 25-05-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
SDIF Cup 2018
9. - 11. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter