Deltagere til Føtex Pokal Cup

FC Horsens indbyder til PokalCup 2018 for U6-U13 drenge den 1-2/9 2018. (HUSK at drengene skifter årgang efter sommerferien).

U10 (2009)  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF 3 C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 4 C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Egebjerg - Henriks drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egebjerg IF
Egebjerg - Jespers drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egebjerg IF
FC Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting torsted C C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 3 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hundslund 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hundslund 1
Hørning IF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
KFUM U10C C Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Lystrup 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Skødstrup SF C1 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF C2 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF C3 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Solbjerg IF C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
VB Piger C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U10 (2009)  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF 2 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Christiano-gutterne B Logo Gedved IF Gedved IF
Galten FS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
Hasta La Victoria Siempre B Logo Gedved IF Gedved IF
Hatting torsted B B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
HFS B1 B Logo Horsens FS Horsens FS
HFS B2 B Logo Horsens FS Horsens FS
HSF 1 B Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Hørning IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Lystrup 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Sejs Svejbæk IF B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Skødstrup SF B1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Team EDC Horsens B Logo Horsens kfum Horsens kfum

U10 (2009)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF 1 A Logo Bredballe IF Bredballe IF
FC Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting torsted A A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HFS A A Logo Horsens FS Horsens FS
IFA U10 A A Logo IF Alliancen IF Alliancen
OKS 1 A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Ry fodbold 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Skødstrup SF A1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U11 (2008)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Efb2 B Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
FC Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 3 B Logo FC Horsens FC Horsens
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Hatting - Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hornslet IF B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Jelling FS B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
SIK B Logo Stensballe IK Stensballe IK

U11 (2008)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA Tranbjerg 1 A Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Efb1 A Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
FC A Logo KFUMs Fodboldklub Århus KFUMs Fodboldklub Århus
FC Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens
HA85-1 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HEI A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
SIF U11 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF

U11 (2008)  | C  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
8210 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fuglebakken KFUM
AIA Tranbjerg 2 C Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
FC Horsens 4 C Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 5 C Logo FC Horsens FC Horsens
HA85-2 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hatting - Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HIF C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
If Centrum U11 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet If Centrum
Juelsminde C Logo Juelsminde Idrætsforening Juelsminde Idrætsforening
Lund IF C Logo Lund IF Lund IF
Mejrup GU C Logo Mejrup GU Mejrup GU
Skødstrup 3 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
solbjerg C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Aarhus Fremad C Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U12 (2007)  | C  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA-Tranbjerg C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AIA-Tranbjerg
FC Horsens C Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HIF C Logo Hjerting IF Hjerting IF
Lystrup 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
OKS - C C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
SIK Viborg C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Skibet IF C Logo Skibet IF Skibet IF
skødstrup sf 2 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Sorring/Voel 2018 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring/Voel 2018
SS Skjold C Logo Sportssammenslutningen Skjold Sportssammenslutningen Skjold
Stensballe 3 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Team Østjylland C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Østjylland

U12 (2007)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hatting Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HEI B B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Horsens KFUM B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
OKS - B B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
SIK Viborg B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
skødstrup sf 1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TMG2 B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening

U12 (2007)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
OKS - A A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
SIK Viborg A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Stensballe 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Tjørring IF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TMG1 A Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening

U13 (2006)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens C C Logo FC Horsens FC Horsens
Hornslet IF 2 C Logo Hornslet IF Hornslet IF
Lystrup 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Team Flush C Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening

U13 (2006)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 (2006)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens B1 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens B2 B Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting-Torsted B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hornslet IF 1 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Løsning IF B Logo Løsning IF Løsning IF
Sammenholdet U13 B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF

U6 (2013)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens 1 Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting-Torsted U6 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom

U7 (2012)  | Mixede

28 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BMI C Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
Egebjerg IF 1 C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Egebjerg IF 2 C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
FC Horsens 1 Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting / Torsted 1 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting / Torsted 2 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting / Torsted 3 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting / Torsted 4 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 5 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HEI 1 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Holstebro Frugtlager Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Hover 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Lund IF 1 B Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 2 B Logo Lund IF Lund IF
Sik1 Logo Stensballe ik Stensballe ik
Sik2 Logo Stensballe ik Stensballe ik
Sik3 Logo Stensballe ik Stensballe ik
Skødstrup SF 1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Solbjerg 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sobjerg IF
Solbjerg 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sobjerg IF
Solbjerg 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sobjerg IF

U8 (2011)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA 2 C Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
FCHORSENS 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
SIK3 C Logo Stensballe ik Stensballe ik
Solbjerg 1 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Solbjerg 2 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold

U8 (2011)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 (2011)  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA 1 B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Bredballe IF 1 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
FC HORSENS 1 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Skanderborg B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Hatting Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Horsens KFUM B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Lund if B Logo Lund if Lund if
Ry 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
SIK1 B Logo Stensballe ik Stensballe ik
SIK2 B Logo Stensballe ik Stensballe ik

U9 (2010)  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.U.F Horsens 2 C Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
De Kongeblå 2 C Logo Løsning IF Løsning IF
Egebjerg Superstars C Logo Egebjerg Fodbold Egebjerg Fodbold
FC3 C Logo FC Horsens FC Horsens
FC4 C Logo FC Horsens FC Horsens
FC5 C Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting / Torsted 3 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting / Torsted 4 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Lund IF 2 C Logo Lund IF Lund IF
Lystrup IF 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
sik 2 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Solbjerg 1 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Tjørring IF C Logo Tjørring IF Tjørring IF
ØBG 4 C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Silkeborg C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U9 (2010)  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BMI 1 A Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
FC1 A Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting / Torsted 1 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Kibæk IF A Logo Kibæk Idrætsforening Kibæk Idrætsforening
Lund IF A Logo Lund IF Lund IF
Lystrup IF 1 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
MH 2010 A Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Real Boys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sik A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Tjørring IF A Logo Tjørring IF Tjørring IF
Vff A Logo Viborg FF Viborg FF
ØBG Silkeborg A Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U9 (2010)  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF Gammelgårdsskolen 1 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
AIF Gammelgårdsskolen 2 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
B.U.F Horsens B Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
Bredballe IF B Logo Bredballe if Bredballe if
De Kongeblå 1 B Logo Løsning IF Løsning IF
FC2 B Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting / Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hørning IF 1 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Løjt IF B Logo Løjt IF Løjt IF
NBSIF B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Solbjerg 2 B Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Tjørring IF B Logo Tjørring IF Tjørring IF
VB Piger B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
ØBG Silkeborg B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

Arrangør: FC Horsens
Sted: FC Horsens
Adresse: Ternevej 83
Postnr: 8700
By: Horsens
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2018>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 29-08-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter