Deltagere til B52/AFC REMA 1000 Cup

Vinderholdpokal og medaljer til alle i rækkerne U6, U7, U8 og U9. Medaljer og sponsorpræmier til de tre øverst placerede hold i 8:8-rækkerne. Ved to puljer i 11:11-rækker: præmier til de 3 øverste hold. Ved 1 pulje: præmier til det vindende hold

U10 Drenge 5:5  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Drenge 8:8  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Skørping Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Aars B Logo Aars IK Aars IK

U10 Piger 5:5  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B52/AFC Logo B52 Aalborg FC B52 Aalborg FC

U10 Piger 8:8  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B52/AFC Logo B52 Aalborg FC B52 Aalborg FC
Gug B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
LIUF Fodbold Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
Støvring IF C Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold

U11 Piger  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Piger  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Piger  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Drenge 11:11  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B52/AFC A Logo B52 Aalborg FC B52 Aalborg FC
Støvring IF A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold

U13 Drenge 8:8  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Piger 11:11  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Piger 8:8  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 Drenge 11:11  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B52 A Logo B52 Aalborg FC B52 Aalborg FC
Jetsmark IF 1 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark IF 2 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
VUGH A Logo Vester Hassing GF Vester Hassing GF

U15 Piger 11:11  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U5 Drenge  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B52/AFC Logo B52 Aalborg FC B52 Aalborg FC

U5 Piger  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Drenge  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro IK 1 B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
Støvring 1 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Vejgaard B A Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Vejgaard B 2 A Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
AaB Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U6 Piger  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Drenge  | 1  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bamsif U7 Logo Bjergby/Mygdal IF Bjergby/Mygdal IF
Dronninglund IF 1 B Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
Dronninglund IF 2 B Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
Støvring 1 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 2 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
VB 1 A Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
VB 4 C Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
VB2 B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
VB3 B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
AaB Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U7 Piger  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
RKG 1 Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG 2 Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Vejgaard 1 Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub

U8 Drenge  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden IF U8 C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
If Frem Skørping Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
IF Fremad Nørhalne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KB81 Logo KB 81 Aalborg KB 81 Aalborg
AaB B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U8 Piger  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Drenge  | 1  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang 1 B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Chang 2 C Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Hjørring IF B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
KFUM 1 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 2 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 3 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 4 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
SGIF 2 C Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
U9 B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
Vejgaard Rising Stars Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub

U9 Piger  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: B52 Aalborg FC
Sted: B52/AFC
Adresse: Scoresbysundvej 5
Postnr: 9210
By: Aalborg SØ
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2018>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 16-06-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter