Deltagere til Fynske Bank Cup

SE HER!!!! Kom til hyggeligt fodboldstævne i Kr. Himmelfartsferien (torsdag d. 10/5) i Fynslund Boldklub, hvor der traditionen tro er lagt op til en fantastisk dag med masser af fodbold og hygge for alle aldre.

U10 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fynslund C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fynslund
Harte Grøn C Logo Harte G&IF Harte G&IF
Ødis IF C Ødis IF Logo ukendt af Staevner.dk Ødis IF

U11 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De seje tøser C Logo Fynslund boldklub Fynslund boldklub

U12 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fynslund U12 Drenge - 1 C Logo Fynslund Boldklub Fynslund Boldklub

U13 Piger  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FB U13 piger C Logo Fynslund Boldklub Fynslund Boldklub

U15 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U16 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Mixede  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
All stars 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fynslund
All stars 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fynslund
Harte 1 Logo Harte G&IF Harte G&IF
Harte 2 Logo Harte G&IF Harte G&IF
U6 SHIF C Logo Skanderup Hjarup IF Skanderup Hjarup IF
ØSVN 1 C Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
ØSVN 2 C Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U7 Mixede  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
All stars 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fynslund
All stars 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fynslund
De seje U7 spiller C Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
U7 SHIF C Logo Skanderup Hjarup IF Skanderup Hjarup IF

U8 Piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hold 2 B Logo Fynslund Boldklub Fynslund Boldklub
Hold a B Logo Fynslund Boldklub Fynslund Boldklub
Skanderup girl-power C Logo Skanderup Hjarup IF Skanderup Hjarup IF

U9 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fynslunds Bolddrenge B Logo Fynslund Boldklub Fynslund Boldklub
Seest Boldklub B Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Ødis If C Ødis IF Logo ukendt af Staevner.dk Ødis IF

Arrangør: Fynslund Boldklub
Sted: Fynslund Hallen
Adresse: Fynslundvej 104
Postnr: 6064
By: Jordrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2018>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 27-04-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter