Deltagere til FTT18 - Football Talent Trophy 2018 - U12

Hadsund BK og FTA invitere til FTT18 - Football Talent Trophy 2018 48 hold fra Danmark, Norge, Sverige, Spanien, Tyskland og Litauen mødes og kæmper om de store pokalerne i henholdvis platin, guld og sølvslutspil.

FTT18 U12  | a  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14-16 september 2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve 1 A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hakadal FC Elite A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hakadal Idrettslag
HEI A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK
Næsby A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
RIF 1 A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Stensballe IK A Logo Stensballe IK Stensballe IK


Sted: Hadsund stadion
Adresse: Stadionvej 33
Postnr: 9560
By: Hadsund
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2018>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 30-08-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
SGIF November-stævne 2018
16. - 18. nov
LSF - Sydbank Pokal Cup
18. nov
VÆRLØSE CUP 2019
12. jan 2019
NORDFYNS BANK CUP - BBB 2019
23. feb 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Pakkeleg futsal i Dalby
6. jan 2019
Kellmann's VVS Cup 2018
15. - 16. dec
Trailergaarden-Gantrup Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Broager Sparekasse -Dybbøl Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Solrød Kunstbane VinterCup
4. - 6. jan 2019
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Indestævne DBU Jylland Region 3
10. - 11. nov
Champions League for Kids-UDENDØRS
27. okt 2018 - 31. mar 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
Champions League Indoor Kunst Cup
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Futsalstævne for U10-U12 i Herfølge
11. nov
HIF stævne
3. - 4. nov
Følg Staevner.dk på Twitter