Deltagere til AutoPartner Cup 2018

Sæt kryds i kalenderen og tilmeld jer til AutoPartner Cup, når Rødekro IF igen inviterer til stævne lørdag den 8. september. Igen i år forventes over 100 hold, og op mod 1000 spillere at deltage i et af efterårets største børnestævner i Jylland.

U10 drenge (2009)  | Mixede

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10-16

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS C Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
Broager 1 B Logo Broager UI Broager UI
Broager 2 B Logo Broager UI Broager UI
Dybbøl 1 B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
EUI B Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
FC Horsens 1 C Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
Hammelev C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev
Hellevad IF Logo Hellevad Idrætsforening Hellevad Idrætsforening
HFK 1 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Hørup C Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Hørup Ungdoms- & Idrætsforening
Kolding IF B Logo Kolding IF Kolding IF
Løjt 1 B Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt 2 B Logo Løjt IF Løjt IF
Nordals Boldklub C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nordals Boldklub
Rødekro IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Rødekro IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Starup 1 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 2 Logo Starup UIF Starup UIF
SUB 1 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Sønderborg Fremad B Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad
Tønder SF Logo TØNDER SF TØNDER SF
Vonsild FK Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U11 drenge A (2008)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10-16

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl/Egtved A Logo Ammitsbøl/Egtved Ammitsbøl/Egtved
Haderslev FK A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Korup-Ubberud A Logo Ubberud IF Ubberud IF
Rødekro IF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Seest Boldklub A Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
SG West Eimsbüttel A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SG West Eimsbüttel
VB A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Aabenraa BK A Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U11 drenge B (2008)  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10-16

Holdnavn Niv Logo Klub
Rødekro IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF

U11 drenge BC (2008)  | C  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10-16

Holdnavn Niv Logo Klub
GGIF 1 C Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
GIF Gram B Logo Gram Idrætsforening Gram Idrætsforening
Gråsten B Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Haderslev FK B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Hellevad IF Logo Hellevad Idrætsforening Hellevad Idrætsforening
Hovslund GF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hovslund GF
Kolding B B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Lundtoft if Logo Lundtoft IF Lundtoft IF
Løjt IF B Logo Løjt IF Løjt IF
Rødekro IF 1 Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF 2 Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Seest Boldklub C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
SUB Sønderborg B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Tønder SF C Logo Tønder SF Tønder SF
Aabenraa BK B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U11/12Piger(2007/08)  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10-16

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Brøndby A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Dybbøl piger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl
FC Wiesharde Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Wiesharde
Gråsten Boldklub C Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Gråsten Boldklub C Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Hammelev SUF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev
KB A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Marskens Dream Team Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MUIF
Midtals IF Logo Midtals Idrætsforening Midtals Idrætsforening
Rødekro IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
TSV Süderbrarup Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Süderbrarup
VBIF piger C Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening Varnæs-Bovrup Idrætsforening
AaBK 1 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U6 Mix (2013)  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10-14

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS 1 C Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
BNS 2 C Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
Bov IF Logo BOV IF BOV IF
Dybbøl 1 Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl 2 Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Egen u6 Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Hellevad IF 1 Logo Hellevad Idrætsforening Hellevad Idrætsforening
Hellevad IF 2 Logo Hellevad Idrætsforening Hellevad Idrætsforening
Rødekro IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Vojens BI Logo Vojens B&IK Vojens B&IK

U7 Mix (2012)  | Mixede

20 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10-14

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 1 Logo BOV IF BOV IF
Bov IF 2 Logo BOV IF BOV IF
Christiansfeld C Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Dalby GF 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
De Grønne C Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Haderslev FK 1 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Haderslev FK 2 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Haderslev FK 3 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
løjt if 1 Logo Løjt IF Løjt IF
løjt if 2 Logo Løjt IF Løjt IF
løjt if 3 Logo Løjt IF Løjt IF
Rødekro IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Rødekro IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Skaerbaek Ungdom Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skaerbaek UB
Starup 1 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 2 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 3 Logo Starup UIF Starup UIF
Vojens BI Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U8 drenge (2011)  | Mixede

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10-16

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
BNS 1 Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
BNS 2 Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
Bov IF Logo BOV IF BOV IF
Christiansfeld C Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
EUI B Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Hellevad IF Logo Hellevad Idrætsforening Hellevad Idrætsforening
HFK 1 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 3 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Hovslund GF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hovslund GF
LØJT IF U8 C Logo Løjt if Løjt if
Rødekro IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Rødekro IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Starup 1 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 2 Logo Starup UIF Starup UIF
Tønder TSF Logo Tønder SF Tønder SF
VBIF drengene C Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening Varnæs-Bovrup Idrætsforening
VBIF Drengene Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening Varnæs-Bovrup Idrætsforening
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U9 drenge (2010)  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  7 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10-16

Holdnavn Niv Logo Klub
Dybbøl UIF 1 Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl UIF 2 Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl UIF 3 Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
EUI Grøn A Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
EUI gul C Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
KB 1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Lundtoft IF Logo Lundtoft IF Lundtoft IF
Løjt IF Logo Løjt IF Løjt IF
Rødekro IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Starup 1 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 2 Logo Starup UIF Starup UIF
Tønder sf B Logo Tønder SF Tønder SF
Aabenraa BK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
Aabenraa BK 2 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U9/10 Piger(2009/10)  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10-16

Holdnavn Niv Logo Klub
Blue Diamonds A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Blue Rabbits C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
BNS C Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
EUI B Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
FC Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
Fjelstrup IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fjelstrup IF
Gråsten Boldklub Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Hellevad u9 piger B Logo Hellevad Idrætsforening Hellevad Idrætsforening
Løjt piger Logo Løjt IF Løjt IF
NBSIF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Rødekro IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Rødekro IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Tønder SF C Logo Tønder SF Tønder SF
VBIF Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening Varnæs-Bovrup Idrætsforening

Arrangør: Rødekro Idrætsforening
Sted: Fladhøj Idrætscenter
Adresse: Skovbrynet 10
Postnr: 6230
By: Rødekro
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2018>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 26-08-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter