Deltagere til AutoPartner Cup 2018

Sæt kryds i kalenderen og tilmeld jer til AutoPartner Cup, når Rødekro IF igen inviterer til stævne lørdag den 8. september. Igen i år forventes over 100 hold, og op mod 1000 spillere at deltage i et af efterårets største børnestævner i Jylland.

U10 drenge (2009)  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10-16

Holdnavn Niv Logo Klub
Dybbøl 1 B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
EUI B Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Hellevad IF Logo Hellevad Idrætsforening Hellevad Idrætsforening
HFK 1 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Løjt 1 B Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt 2 B Logo Løjt IF Løjt IF
Rødekro IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Rødekro IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Starup 1 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 2 Logo Starup UIF Starup UIF
SUB 1 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 2 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
AaBK 1 A Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 2 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U11 drenge A (2008)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10-16

Holdnavn Niv Logo Klub
Rødekro IF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
SG West Eimsbüttel A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SG West Eimsbüttel

U11 drenge B (2008)  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10-16

Holdnavn Niv Logo Klub
Rødekro IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF

U11 drenge C (2008)  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10-16

Holdnavn Niv Logo Klub
Hellevad IF Logo Hellevad Idrætsforening Hellevad Idrætsforening
Rødekro IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF

U11/12Piger(2007/08)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10-16

Holdnavn Niv Logo Klub
Rødekro IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
VBIF piger C Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening Varnæs-Bovrup Idrætsforening
AaBK 1 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U6 Mix (2013)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10-14

Holdnavn Niv Logo Klub
Hellevad IF 1 Logo Hellevad Idrætsforening Hellevad Idrætsforening
Hellevad IF 2 Logo Hellevad Idrætsforening Hellevad Idrætsforening
Rødekro IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Rødekro IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF

U7 Mix (2012)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10-14

Holdnavn Niv Logo Klub
Hellevad IF Logo Hellevad Idrætsforening Hellevad Idrætsforening
Rødekro IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Rødekro IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Rødekro IF 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF

U8 drenge (2011)  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10-16

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS 1 Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
BNS 2 Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
Hellevad IF Logo Hellevad Idrætsforening Hellevad Idrætsforening
HFK 1 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 3 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Rødekro IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Rødekro IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Tønder TSF Logo Tønder SF Tønder SF
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U9 drenge (2010)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10-16

Holdnavn Niv Logo Klub
EUI Grøn A Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
EUI gul C Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Rødekro IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Rødekro IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF 2
Tønder sf B Logo Tønder SF Tønder SF
Aabenraa BK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
Aabenraa BK 2 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U9/10 Piger(2009/10)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 10-16

Holdnavn Niv Logo Klub
Rødekro IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Rødekro IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
AaBK 1 C Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

Arrangør: Rødekro Idrætsforening
Sted: Fladhøj Idrætscenter
Adresse: Skovbrynet 10
Postnr: 6230
By: Rødekro
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2018>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 21-08-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter