Deltagere til Løjt IF Sommerstævne

Løjt IF afholder sommerstævne lørdag den 2. juni om formiddagen. Stævnet koster 150kr for U6+U7 og 200kr for U8+U9. Der er præmier til alle hold og man er garanteret 4 kampe af 15 minutter

U10 Drenge 5-mands  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 9-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Løjt IF 1 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 Logo Løjt IF Løjt IF
Rødekro 1 B Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro 2 B Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening

U6 Mix 3-mands  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 9-12

Holdnavn Niv Logo Klub
løjt 1 A Logo Løjt IF Løjt IF
løjt 2 A Logo Løjt IF Løjt IF
Nordals Boldklub Logo Nord-Als Boldklub Nord-Als Boldklub
Rødekro If Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Rødekro If 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Små fødder C Logo Løjt IF Løjt IF

U7 Mix 3-mands  | BC  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 9-12

Holdnavn Niv Logo Klub
HFK 1 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 3 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 4 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Løjt IF 1 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 Logo Løjt IF Løjt IF
Nordals Boldklub Logo Nord-Als Boldklub Nord-Als Boldklub
Rødekro 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Rødekro 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SUB Sønderborg Inter 1 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB Sønderborg Inter 2 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB Sønderborg Inter 3 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

U8 Drenge 5-mands  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 9-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Løjt IF Logo Løjt IF Løjt IF
Nordals Boldklub Logo Nord-Als Boldklub Nord-Als Boldklub
Rødekro 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SUB 1 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 2 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
AABK Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U8/U9 Piger 5-mands  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 9-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Gråsten Boldklub B Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Løjt IF 1 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 Logo Løjt IF Løjt IF
Rødekro IF B Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening

U9 Drenge 5-mands  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 9-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Gråsten 1 B Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Gråsten 1 C Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Løjt IF 1 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 Logo Løjt IF Løjt IF
Nordals Boldklub Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nordals Boldklub
Rødekro IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF

Arrangør: Løjt IF
Sted: Løjt Idrætsanlæg
Adresse: Løjt Skolegade 17
Postnr: 6200
By: Aabenraa
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2018>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 24-05-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter