Deltagere til Silence cup

Lad spillerne tænker selv og kom til Silence cup sidst i August.

U10 mix  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF
SGIF- Piger Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U10 piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Guldpigerne C Logo Tårnby FF Tårnby FF
SGIF- Piger Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U11 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
GVI Barcelona B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sgif piger Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U11 piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
SGIF- Piger Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U11 piger  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
SGIF- Piger Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U13 Drenge  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U5 mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
SGIF- tumlinger Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U6 mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
SGIF- tumlinger Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U7 mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK 1 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 2 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 3 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 4 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub

U8 mix  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Sengeløse piger Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U9 mix  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød Blå B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød Hvid B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Sengeløse Drenge B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sengeløse II C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
SGIF- Piger Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U9 piger  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
SGIF- Piger Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

Arrangør: Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sted: Sengeløse
Adresse: spangåvej 9
Postnr: 2630
By: Taastrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2018>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 24-08-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter