Deltagere til SYDBANK CUP KOLDING

SYDBANK CUP v/ Skanderup Hjarup IF - KOLDING OMRÅDETS TURNERING FOR B & C HOLD. U6 Mix. U7 Mix. U8 Drenge C. U8 Piger B. U9 Drenge C. U10 Drenge B. U10 Piger B. MEDALJER OG SODAVAND TIL ALLE, POKALLER TIL VINDERE - KUN DKK 400,- PER HOLD.

U10 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12.00 - 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Andst C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Andst GF
SHIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SHIF

U10 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14.00 - 17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Andst U&I B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Andst U&I
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
Lunderskov B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lunderskov B
SHIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SHIF
Vamdrup IF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vonsild FK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild FK

U6 Mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12.00 - 14,00

Holdnavn Niv Logo Klub
Fynslund Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fynslund
Harte Logo Harte G&IF Harte G&IF
SHIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SHIF

U7 Mix  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14.00 - 16.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Fynslund Logo Fynslund Boldklub Fynslund Boldklub
Harte 1 B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Harte 2 C Logo Harte G&IF Harte G&IF
SHIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SHIF

U8 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12.00 - 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Kolding IF B Logo Kolding iF Kolding iF
Seest C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Seest
Seest Boldklub C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
SHIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SHIF

U8 Piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14.00 - 17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Jels IF C Logo Jels IF Jels IF
SHIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SHIF

U9 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12.00 - 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Alminde Viuf GIF C Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
SHIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SHIF
SHIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SHIF

Arrangør: Skanderup Hjarup IF
Sted: Forbundsskolen i Skanderup
Adresse: Hjarupvej 14
Postnr: 6640
By: Skanderup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2018>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 20-05-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter