Deltagere til SYDBANK CUP KOLDING

SYDBANK CUP v/ Skanderup Hjarup IF - KOLDING OMRÅDETS TURNERING FOR B & C HOLD. U6 Mix. U7 Mix. U8 Drenge C. U8 Piger B. U9 Drenge C. U10 Drenge B. U10 Piger B. MEDALJER OG SODAVAND TIL ALLE, POKALLER TIL VINDERE - KUN DKK 400,- PER HOLD.

U10 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12.00 - 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Andst C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Andst GF
SHIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SHIF

U10 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14.00 - 17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Andst U&I B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Andst U&I
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
Lunderskov B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lunderskov B
SHIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SHIF
Vamdrup IF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vonsild FK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild FK

U6 Mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12.00 - 14,00

Holdnavn Niv Logo Klub
Fynslund Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fynslund
Harte Logo Harte G&IF Harte G&IF
SHIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SHIF

U7 Mix  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14.00 - 16.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Fynslund Logo Fynslund Boldklub Fynslund Boldklub
Harte 1 B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Harte 2 C Logo Harte G&IF Harte G&IF
SHIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SHIF

U8 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12.00 - 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Kolding IF B Logo Kolding iF Kolding iF
Seest C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Seest
Seest Boldklub C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
SHIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SHIF

U8 Piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14.00 - 17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Jels IF C Logo Jels IF Jels IF
SHIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SHIF

U9 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12.00 - 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Alminde Viuf GIF C Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
SHIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SHIF
SHIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SHIF

Arrangør: Skanderup Hjarup IF
Sted: Forbundsskolen i Skanderup
Adresse: Hjarupvej 14
Postnr: 6640
By: Skanderup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2018>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 20-05-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Tøjeksperten Advent Cup
2. dec
JB CUP 2018
18. - 19. aug
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup (U8-U12)
12. - 14. okt
Øens Hold Cup (U13-U17)
9. - 11. nov
Costa Brava Cup
14. - 19. okt
Føtex Pokal Cup
1. - 2. sep
AutoPartner Cup 2018
8. sep
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
19. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia
18. - 19. aug
Nordjyske Bank Cup Brønderslev
11. - 12. aug
Orient Cup 2018
1. - 2. sep
Lunderskov MiniCup 2018
18. aug
Østjysk Sensommer Stævne
31. aug - 2. sep
Pandekage Cup
26. aug
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Bergstraßen Pokal
8. - 9. jun 2019
Bayer Uerdingen Pokal
8. - 9. jun 2019
Rhein-Neckar Pokal
20. - 21. apr 2019
Hattem Trophy
31. maj - 1. jun 2019
Trofeo d'Italia
1. - 2. jun 2019
Copa Jordi
19. - 21. apr 2019
Prague Strahov Cup
8. - 9. jun 2019
Hasselt Cup
20. - 21. apr 2019
North Sea Trophy
8. - 9. jun 2019
BK Friheden KræmmerCup 2018
4. - 5. aug
B67 Sommerstævne 2018
11. aug
Möllevallscupen 2018 - Skanör/Sverige
11. - 12. aug
3F Bold Østjylland 2018
18. aug
Sommerferie træningsturnering
29. jul
Poulstrup Festuge Cup 2018
25. aug
ØB Sommerstævne 2018 - Ungdom
5. aug
3F Bold Trekantområdet 2018
25. aug
B.93 UnikBolig Cup 2018
11. - 12. aug
Pandekage Cup
26. aug
Følg Staevner.dk på Twitter