Deltagere til MB Malercup i Tuse d. 19-08-2018

Tuse Fodbold inviterer til ’MB Maler Cup’ - et opstarts stævne på græs for U7 til U13 drenge hold (årgang 2012 til 2006) - samt U13 pige hold. Formiddagen vil være for de yngste – mens de ældre årgange spiller om eftermiddagen.

U10 - drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag d. 19-08-2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Ringsted IF B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Tuse 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold
Tuse 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold
Tølløse Tigers C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U10 - piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag d. 19-08-2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Mørkøv IF U10 Piger C Logo Mørkøv IF Mørkøv IF
Tuse IF Logo Tuse IF Tuse IF
Vipperød BK 1 Logo Vipperød BK Vipperød BK
Vipperød BK 2 Logo Vipperød BK Vipperød BK

U11 - drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Morgen d. 19-08-2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagsværd BK Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Dalby IF C Logo Dalby Idrætsforening af 1901 Dalby Idrætsforening af 1901
Svebølle Logo Svebølle Boldklub & idrætsforening Svebølle Boldklub & idrætsforening
Tuse 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold
Tuse 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold
Tølløse C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Vipperød BK Logo Vipperød BK Vipperød BK

U12 - drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Middag d. 19-08-2018

Holdnavn Niv Logo Klub
C C Logo Svebølle Boldklub & idrætsforening Svebølle Boldklub & idrætsforening
Holbæk Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HVB A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Høng GF C Logo Høng GF Høng GF
Mørkøv IF B Logo Mørkøv IF Mørkøv IF
Store Merløse Fodbold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Tuse 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold
Tuse 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold
Undløse C Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
VANLØSE IF A Logo Vanløse IF Vanløse IF

U13 - drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag d. 19-08-2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Tuse 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold
Tuse 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold

U13 - piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag d. 19-08-2018

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 - drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Morgen d. 19-08-2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Lynge Broby C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Lynge Broby C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Mørkøv IF U7 B Logo Mørkøv IF Mørkøv IF
RB1906 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Tuse 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold
Tuse 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold

U8 - drenge  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag d. 19-08-2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby IF C Logo Dalby Idrætsforening af 1901 Dalby Idrætsforening af 1901
Gislinge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Holbæk B&I 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Kirke Hyllinge IF C Logo Kirke Hyllinge IF Kirke Hyllinge IF
Lynge-Broby IF C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Mørkøv IF U8 B Logo Mørkøv IF Mørkøv IF
RB1906-1 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB1906-2 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Ringsted 1 A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted 2 C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Store Merløse Fodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Svinninge C Logo Svinninge Idrætsforening Svinninge Idrætsforening
Tuse 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold
Tuse 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold

U9 - drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Middag d. 19-08-2018

Holdnavn Niv Logo Klub
BK83 Næstved B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Næstved B83
BK83 Næstved C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Næstved B83
C C Logo FC Storebælt FC Storebælt
Gadstrup IF B Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
Havdrup B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Lynge Broby 2 C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Lynge-Broby C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
RB1906 1 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB1906 2 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Tuse 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold
Tuse 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse Fodbold
Vemmelev C Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

Arrangør: Tuse IF
Sted: Tuse Fodbolds kunstgræsbane
Adresse: Tuse Byvej 8
Postnr: 4300
By: Holbæk
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2018>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 06-08-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Ølholm Cup 2019
30. dec
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Solrød Kunstbane VinterCup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter