Deltagere til VOLKSWAGEN VALBY SUPER U9-U10 STÆVNE

VOLKSWAGEN SUPER U9-U10 5 MANDS STÆVNE I FREMAD VALBY Tag familien med og nyd en dag i smukke fodbold omgivelser leveret af Fremad Valby & Volkswagen

A række U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet afk
B1903 1 A Logo B1903 B1903
B1903 2 A Logo B1903 B1903
Fremad Valby A A Logo Fremad Valby Fremad Valby
Vestia 1 A Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

A række U9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvidovre IF Tigere A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF

B række U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 3 B Logo B1903 B1903
Fremad Valby B B Logo Fremad Valby Fremad Valby
HFC Blå B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Haslev fc
HG1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF

B række U9  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvidovre IF Løver B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Volkswagen Valby Boys B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

C række U10  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 5 C Logo B1903 B1903
Fremad Valby C C Logo Fremad Valby Fremad Valby
GVI C Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HFC Sort C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Haslev fc
HG 3 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Vestia United C Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

C række U9  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT GULD C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
ABT Superstars C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
FB Rød 2010 C C Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Hvidovre IF Pantere C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF

Arrangør: Fremad Valby
Sted: Fremad Valby
Adresse: Julius Andersens Vej 8
Postnr: 2500
By: Valby
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2018>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 28-08-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Vestjysk Bank Cup Harboøre
14. - 16. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter