Deltagere til 2. Gentofte Sommer Cup

2. GENTOFTE SOMMER CUP! Velkommen til en fodbold-fest af en weekend på Gentofte Stadion.

U7 5v5 A  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/6 - 9-13

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Liverpool A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
BK Fix Hajer A Logo Boldklubben Fix Boldklubben Fix
BK Skjold B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
GFA Grå A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Sort A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Golazo A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
HIF1 A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIK 2011 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
KB Ajax A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Rosenhøj BK A Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Østerbro IF 1 A Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 2 A Logo Østerbro IF Østerbro IF

U7 5v5 B/C  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/6 - 9-13

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Barca C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
BK Fix Krokodiller B Logo Boldklubben Fix Boldklubben Fix
GFA Hvid B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
HIF2 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Rosenhøj BK 2 C Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Sultne løver B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Tune IF B Logo Tune IF Tune IF
Østerbro IF 3 B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U8A  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/6 - 13-17

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Fix A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Brøndby A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BS72 1 A Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
BSV A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Farum Boldklub A A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FC Holte A Logo FC Holte FC Holte
GFA Grå A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Sort A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
KB D A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Leoparderne A Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub

U8B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/6 - 13-17

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 1 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
BS72 2 B Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
BSV B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Dragør 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
KB A A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB2010D (B) B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Østerbro IF B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U9A  | A  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 1/7 - 13-17

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AB Tårnby A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1908 Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Fix 1 A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
GFA A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA 2010 A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
HFC Hvid A Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG 1 A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Himmelev-Veddelev BK 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I 1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB Mads/Simon A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
NFC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
OB A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Østerbro IF 1 A Logo Østerbro IF Østerbro IF

U9B  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 1/7 - 9-13

Holdnavn Niv Logo Klub
AB B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
B93 M&M 2 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
GFA Blå B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Gul B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Glostrup FK B Logo Glostrup FK Glostrup FK
Hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF
HFC Blå B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG 2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Himmelev-Veddelev BK 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Toksværd Olstrup Fodbold B Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
Vallensbæk IF 1 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Østerbro IF 2 B Logo Østerbro IF Østerbro IF


Sted: Gentofte Stadion
Adresse: Ved Stadion 10
Postnr: 2820
By: Gentofte
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsturnering

<juni 2018>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 20-06-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
ØSVN IF/Sportigan Egtved Indestævne 2019
26. - 27. jan 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter