Deltagere til NYBOLIG CUP 2018 - ØRSLEV GIF

NYBOLIG CUP 2018 i Ørslev ved Vordingborg løber endnu engang af stablen sidste lørdag i juni. Der spilles i 3-mands, 5-mands 8-mands og 11-mandsrækker. Kom og oplev Sydsjællands hyggeligste stævne. Håber på godt vej og med masser af aktivitet.

U10 - Årg. 2008 (5m)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Præstø if C Logo Præstø if Præstø if
Toksværd Olstrup Fodbold C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
VIF drengene C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
VIF U10 C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
Ørslev GIF Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U10 - Årg. 2008 (8m)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxe BK C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
GFA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFA
Haslev FC C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
NAB/EB B Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
Nyråd Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nyråd
Ørslev GIF C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U11 - årgang 2007  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HG1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG2 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Karlslunde B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Kastrup Fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kastrup Fodbold
Præstø if B Logo Præstø if Præstø if
Runes drenge ?? C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Ølstykke FC B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC
Ørslev GIF B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U12 - årgang 2006  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HG Drengene C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holmegaard Glasværks Boldklub A Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Roskilde KFUM B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde KFUM
Vallensbæk Sort Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vordingborg IF 1 A Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
Vordingborg IF 2 B Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
Ørslev GIF B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U13 - årgang 2005  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Haslev FC B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Møns FK B Logo Møns FK Møns FK
Tingsted C Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub

U14 - årgang 2004  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ørslev Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U17 - 2001  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
#noballs B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørslev

U5 - årgang 2013  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ørslev GIF Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U6 - årgang 2012  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Langebæk Alliancen C Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Nyråd IF C Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Vordingborg - blå Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
Vordingborg-hvid Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
Ørslev GIF C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U7 - årgang 2011  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Langebæk Alliancen Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Nyråd IF C Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Nyråd IF gul C Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Præstø 1 Logo Præstø IF Præstø IF
Præstø 2 Logo Præstø IF Præstø IF
VIF BLÅ Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vordingborg Idrætsforening
VIF HVID Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vordingborg Idrætsforening
Ørslev GIF - Rød B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U8 - årgang 2010  | BC  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B. Frems Troppe C Logo Boldklubben Frem Sakskøbing Boldklubben Frem Sakskøbing
BK83 Næstved B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Næstved B83
Faxe Ladeplads C Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
Lynge-Broby C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Nif B Logo Næstved IF Næstved IF
Nyråddrengene B Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Præstø IF B Logo Præstø IF Præstø IF
SB C Logo Stubbekøbing Boldklub Stubbekøbing Boldklub
Svend Gønge Logo IF Svend Gønge IF Svend Gønge
Vordingborg IF C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
Ørslev GIF - Rød B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF
Ørslev GIF - Sort C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U9 - årgang 2009  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Møns drenge B Logo Møns FK Møns FK
Nyråd gul B Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Nyråd sort B Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Vordingborg IF 1 C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
Vordingborg IF 2 C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
Ørslev GIF C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

Arrangør: Ørslev GIF
Sted: Ørslev GIF's anlæg
Adresse: Fragevej 4
Postnr: 4760
By: Vordingborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2018>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 17-06-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
ØSVN IF/Sportigan Egtved Indestævne 2019
26. - 27. jan 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter