Deltagere til NYBOLIG CUP 2018 - ØRSLEV GIF

NYBOLIG CUP 2018 i Ørslev ved Vordingborg løber endnu engang af stablen sidste lørdag i juni. Der spilles i 3-mands, 5-mands 8-mands og 11-mandsrækker. Kom og oplev Sydsjællands hyggeligste stævne. Håber på godt vej og med masser af aktivitet.

U10 - Årg. 2008 (5m)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Præstø if C Logo Præstø if Præstø if
Toksværd Olstrup Fodbold C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
VIF drengene C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
VIF U10 C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
Ørslev GIF Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U10 - Årg. 2008 (8m)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxe BK C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
GFA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFA
Haslev FC C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
NAB/EB B Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
Nyråd Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nyråd
Ørslev GIF C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U11 - årgang 2007  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HG1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG2 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Karlslunde B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Kastrup Fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kastrup Fodbold
Præstø if B Logo Præstø if Præstø if
Runes drenge ?? C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Ølstykke FC B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC
Ørslev GIF B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U12 - årgang 2006  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HG Drengene C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holmegaard Glasværks Boldklub A Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Roskilde KFUM B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde KFUM
Vallensbæk Sort Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vordingborg IF 1 A Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
Vordingborg IF 2 B Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
Ørslev GIF B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U13 - årgang 2005  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Haslev FC B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Møns FK B Logo Møns FK Møns FK
Tingsted C Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub

U14 - årgang 2004  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ørslev Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U17 - 2001  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
#noballs B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørslev

U5 - årgang 2013  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ørslev GIF Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U6 - årgang 2012  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Langebæk Alliancen C Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Nyråd IF C Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Vordingborg - blå Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
Vordingborg-hvid Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
Ørslev GIF C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U7 - årgang 2011  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Langebæk Alliancen Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Nyråd IF C Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Nyråd IF gul C Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Præstø 1 Logo Præstø IF Præstø IF
Præstø 2 Logo Præstø IF Præstø IF
VIF BLÅ Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vordingborg Idrætsforening
VIF HVID Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vordingborg Idrætsforening
Ørslev GIF - Rød B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U8 - årgang 2010  | BC  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B. Frems Troppe C Logo Boldklubben Frem Sakskøbing Boldklubben Frem Sakskøbing
BK83 Næstved B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Næstved B83
Faxe Ladeplads C Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
Lynge-Broby C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Nif B Logo Næstved IF Næstved IF
Nyråddrengene B Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Præstø IF B Logo Præstø IF Præstø IF
SB C Logo Stubbekøbing Boldklub Stubbekøbing Boldklub
Svend Gønge Logo IF Svend Gønge IF Svend Gønge
Vordingborg IF C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
Ørslev GIF - Rød B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF
Ørslev GIF - Sort C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U9 - årgang 2009  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Møns drenge B Logo Møns FK Møns FK
Nyråd gul B Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Nyråd sort B Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Vordingborg IF 1 C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
Vordingborg IF 2 C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
Ørslev GIF C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

Arrangør: Ørslev GIF
Sted: Ørslev GIF's anlæg
Adresse: Fragevej 4
Postnr: 4760
By: Vordingborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2018>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 17-06-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter