Deltagere til BSI/VIF NORDIC CUP U13-U14-U15

OPSTARTSSTÆVNE U13-U14-U15 i Elite og abc rækkerne i 11-mands, kampe alle 4 dage, holdpokaler til nr 1-2-3 i hver række, fri antal udskiftere, der bliver spillet på Bsi´s smukke anlæg med 4 græsbaner og en kunstbane, og et smukt klubhus/kantine.

U-13 ABC (2006)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tors-fre-lør-søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13 elite (2006)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tors-fre-lør-søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14 ABC (2005)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tors-fre-lør-søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14 elite (2005)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tors-fre-lør-søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 ABC (2004)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tors-fre-lør-søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 elite (2004)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tors-fre-lør-søndag

Holdnavn Niv Logo Klub


Sted: Brøndby Strand if
Adresse: Tybjergparken 12
Postnr: 2660
By: Brøndby strand
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2018>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 02-08-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Tøjeksperten Advent Cup
2. dec
JB CUP 2018
18. - 19. aug
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup (U8-U12)
12. - 14. okt
Øens Hold Cup (U13-U17)
9. - 11. nov
Costa Brava Cup
14. - 19. okt
Føtex Pokal Cup
1. - 2. sep
AutoPartner Cup 2018
8. sep
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
19. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia
18. - 19. aug
Nordjyske Bank Cup Brønderslev
11. - 12. aug
Orient Cup 2018
1. - 2. sep
Lunderskov MiniCup 2018
18. aug
Østjysk Sensommer Stævne
31. aug - 2. sep
Pandekage Cup
26. aug
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Bergstraßen Pokal
8. - 9. jun 2019
Bayer Uerdingen Pokal
8. - 9. jun 2019
Rhein-Neckar Pokal
20. - 21. apr 2019
Hattem Trophy
31. maj - 1. jun 2019
Trofeo d'Italia
1. - 2. jun 2019
Copa Jordi
19. - 21. apr 2019
Prague Strahov Cup
8. - 9. jun 2019
Hasselt Cup
20. - 21. apr 2019
North Sea Trophy
8. - 9. jun 2019
BK Friheden KræmmerCup 2018
4. - 5. aug
B67 Sommerstævne 2018
11. aug
Möllevallscupen 2018 - Skanör/Sverige
11. - 12. aug
3F Bold Østjylland 2018
18. aug
Sommerferie træningsturnering
29. jul
Poulstrup Festuge Cup 2018
25. aug
ØB Sommerstævne 2018 - Ungdom
5. aug
3F Bold Trekantområdet 2018
25. aug
B.93 UnikBolig Cup 2018
11. - 12. aug
Pandekage Cup
26. aug
Følg Staevner.dk på Twitter