Deltagere til Lunderskov MiniCup 2018

Landsdelens største og hyggeligste 3- & 5-mands fodboldstævne. Stævnet afvikles i 2018 igen som et ALL INCLUSIVE stævne: * Gratis forældre kaffe * Gratis frugt til alle spillere * Gratis saftevand til alle spillere * Præmier og pokaler til alle spillere

U10 Drenge (2009)  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl U10B B Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
Ammitsbøl U10C C Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
BGIF GUL C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF RØD C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Brande 1 A Logo Brande IF Brande IF
Brande 2 B Logo Brande IF Brande IF
De Kongeblå 1 B Logo Løsning if Løsning if
De Kongeblå 2 C Logo Løsning if Løsning if
Ebberup B Logo Ebberup IF Ebberup IF
Hammelev Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev
Hasta La Victoria Siempre A Logo Gedved IF Gedved IF
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
LB B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Spangsbjerg IF A A Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF C C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
TPI 1 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U10 Piger (2009)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov boldklub Lunderskov boldklub
middelfart C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Næsby 1 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Vejle Boldklub B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vinding SF B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vonsild FK B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U6 Mix (2013)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl 1 B Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
Ammitsbøl 2 C Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
Hover if Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
Seest Boldklub C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub

U7 Mix (2012)  | Mixede

26 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl 1 B Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
Ammitsbøl 2 C Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
Christiansfeld C Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Dalby GF 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 3 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
EFB Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EFB Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Egtved 1 Logo Egtved IF Egtved IF
Egtved 2 Logo Egtved IF Egtved IF
Gedved IF Logo Gedved IF Gedved IF
Hover 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Lunderskov 1 Logo Lunderskov boldklub Lunderskov boldklub
Lunderskov 2 Logo Lunderskov boldklub Lunderskov boldklub
Lunderskov 3 Logo Lunderskov boldklub Lunderskov boldklub
Seest C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Seest Boldklub C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Vejen SF 1 C Logo Vejen SF Vejen SF
Vejen SF 2 B Logo Vejen SF Vejen SF
Vonsild FK 1 Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
Vonsild FK 2 Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
ØSVN Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
ØSVN 2 C Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U8 Drenge (2011)  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl Fodbold B Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
ASKOV C Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
BGIF U8 DRENGE B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Christiansfeld C Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
De seje U8 spiller B Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Horsens KFUM B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Lunderskov Boldklub 1 C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub 2 C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub 3 C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Seest 1 Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
SIF U8 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Starup UIF 1 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF 2 Logo Starup UIF Starup UIF
Varde if Logo Varde if Varde if

U8 Piger (2011)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Seest C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub

U9 Drenge (2010)  | Herrer/Drenge

39 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl A Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
Ammitsbøl 2 C Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
Askov Malt C Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Bramdrupdam A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bramdrupdam 2 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Brande Bad Boy`s B Logo Brande IF Brande IF
Bredballe IF C Logo bredballe if bredballe if
De Kongeblå 1 B Logo Løsning IF Løsning IF
De Kongeblå 2 C Logo Løsning IF Løsning IF
EFB 1 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Egtved IF U9 B Logo Egtved IF Egtved IF
FC1 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC2 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC3 C Logo FC Horsens FC Horsens
Gedved IF C Logo Gedved IF Gedved IF
Hatting / Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting / Torsted 2 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting/Torsted 3 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Jelling FS B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling holdet C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
KB 1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KLG Lind A Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG Lind B Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG Lind C Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
LB U9 drenge 1 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
LB U9 drenge 2 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Nr. Bjært/Strandhuse IF (B) B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Ribe BK 1 A Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Ribe BK 2 C Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Starup 1 Logo Starup uif Starup uif
Starup 2 Logo Starup uif Starup uif
Vejen SF (1) C Logo Vejen SF Vejen SF
Vejen SF (2) C Logo Vejen SF Vejen SF
Vejen SF (3) C Logo Vejen SF Vejen SF
Vonsild FK C Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
Vonsild FK C Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
VSF1 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U9 Piger (2010)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
KLG Lind C Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
ØSVN B Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

Arrangør: Lunderskov Boldklub
Sted: Lunderskov Stadion
Adresse: Reinholdts Bakke
Postnr: 6640
By: Lunderskov
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2018>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 03-08-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
Avarta-Julestævne 2018
1. - 2. dec
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
SDIF Cup 2018
9. - 11. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter