Deltagere til McDonalds Paderup Cup 2018

Kristrup Boldklubarrangerer traditionen tro McDonalds Paderup Cup. Programmet omfatter i 2018 aldersgrupperne fra U6 til U13 i både pige- og drengefodbold. Vi niveau deler fra U8 5-mands og opefter

U10 A drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 A/B drenge  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HSK 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Langå IK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Langå
SMIFF09 1 B Logo SMIFF SMIFF
Virup IF 1 A Logo Virup IF Virup IF
Virup IF 2 B Logo Virup IF Virup IF

U10 C drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Langå IK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Langå
Rougsø FF C Logo Rougsø FF Rougsø FF
SMIFF09 2 C Logo SMIFF SMIFF
Virup IF 3 C Logo Virup IF Virup IF

U10 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Overlund GF B Logo Overlund GF Overlund GF
Romalt pigerne B Logo Romalt IF Romalt IF
TRIF Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
VFB B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U11 A drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornbæk A Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Løgstrup G&IF A Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Vorup FB u11 A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U11 B drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 C drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF
Romalt tøserne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Romalt
SIF Assentoft Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U11-12 B & C drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hei 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hei2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad IF (B) B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Kristrup Boldklub C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
PFU 05 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Purhus if

U12 A drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad IF (A) A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Kristrup Boldklub A Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
NBK/AIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
Randers Freja FC A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
SIF Assentoft A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U12 C drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad 1 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
IFA-pigerne B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Kristrup Boldklub U13P Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Romalt pigerne B Logo Romalt IF Romalt IF
SIF U11 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Unicorns B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
VFB C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U13 A drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 B/C drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HOG Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Kristrup Boldklub B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Sif B Logo Sif assentoft Sif assentoft
Vorup FB 1 B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB 2 C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U13 C drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 drenge(mix)  | Mixede

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerregrav Boldklub C Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Kristrup Boldklub 1 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Kristrup Boldklub 2 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Skødstrup 1, U6 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Stavtrup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stautrup
Stavtrup 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stautrup
Tvebakkerne 1 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Tvebakkerne 2 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Tvebakkerne 3 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
U6 Drenge OIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet O.I.F
Vorup FB U6 A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U6 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 drenge(mix)  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerregrav Boldklub C Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
DB1 Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB2 Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Helsted Fremad Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK
Kristrup Boldklub 1 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Kristrup Boldklub 2 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
vorup fb C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet vorup FB

U7 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 A drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg BK A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
IFA 1 A Logo IF Alliancen IF Alliancen
SSF1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U8 B drenge  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro if /Vivild if B Logo Allingåbro if Allingåbro if
Hammel B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hammel Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
HEI 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 8520
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HSK B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Lystrup 3 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 4 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Romalt IF U8/2011 B Logo Romalt IF Romalt IF
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SSF2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Vorup FB B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U8 C drenge  | C  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg BK C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad 3 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HOG C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSF C Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Hsk C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IFA 2 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Lystrup 1 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Ommersyssel IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
Rougsø FF C Logo Rougsø FF Rougsø FF
SIF Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Vorup FB C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U8 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 A drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
DB Fodbold A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB Fodbold A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Helsted 1 A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Lystrup IF 1 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Viborg FF Logo Viborg FF Viborg FF
Vorup A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U9 B drenge  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted 2 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
HSF B Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
HSK B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hørning IF 1 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
If alliancen B B Logo If alliancen If alliancen
Randers Freja B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
RIF B Logo Romalt IF Romalt IF
Rougsø FF B Logo Rougsø FF Rougsø FF
Sif B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Viborg FF Logo Viborg FF Viborg FF

U9 C drenge  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro if/Vivild if C Logo Allingåbro if Allingåbro if
DB Fodbold C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Helsted 3 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HSF C Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
If alliancen C C Logo If alliancen If alliancen
Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Lystrup IF 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
OMMERSYSSEL IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel if
RIF 1 C Logo Romalt IF Romalt IF
RIF 2 C Logo Romalt IF Romalt IF
Sabro C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sabro IF
Vorup C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HSF Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
IF Alliancen B Logo IF Alliancen IF Alliancen
IFA1 U8 piger Logo IF Alliancen IF Alliancen

Arrangør: Kristrup Boldklub
Sted: Tirsdalens Skole
Adresse: Rs. Hougårdsvej 50
Postnr: 8960
By: Randers SØ
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2018>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 06-08-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
SGIF November-stævne 2018
16. - 18. nov
LSF - Sydbank Pokal Cup
18. nov
VÆRLØSE CUP 2019
12. jan 2019
NORDFYNS BANK CUP - BBB 2019
23. feb 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Pakkeleg futsal i Dalby
6. jan 2019
Kellmann's VVS Cup 2018
15. - 16. dec
Trailergaarden-Gantrup Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Broager Sparekasse -Dybbøl Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Solrød Kunstbane VinterCup
4. - 6. jan 2019
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Indestævne DBU Jylland Region 3
10. - 11. nov
Champions League for Kids-UDENDØRS
27. okt 2018 - 31. mar 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
Champions League Indoor Kunst Cup
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Futsalstævne for U10-U12 i Herfølge
11. nov
HIF stævne
3. - 4. nov
Følg Staevner.dk på Twitter