Deltagere til Pandekage Cup

Pandekage Cup søndag 26. august 2018 - afvikles for 15. gang af Holsted fb, sidste år med godt 200 deltagende hold. Fodbold og sjov for de yngste – et breddestævne med fokus på oplevelser og fællesskab, ikke kun på præmier og resultater.

U-10 Drenge 5-mands  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bgf 1 C Logo Brørup Gymnastikforening Brørup Gymnastikforening
Bgf 2 C Logo Brørup Gymnastikforening Brørup Gymnastikforening
bramming 1 A Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
bramming 2 B Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
Christiansfeld IF 1 B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Christiansfeld IF 2 C Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
EFB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
EFB 2 Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EFB 3 Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EIS Thunder Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EIS
Grimstrup if Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grimstrup if
Hammelev C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev
Hammelev 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev
Holsted fb Logo Holsted fb Holsted fb
Jels IF C Logo Jels IF Jels IF
Løgum if 1 Logo Løgum if Løgum if
Løgum if 2 Logo Løgum if Løgum if
OKS A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Spangsbjerg IF 1 A Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Uhre GIF B Logo Uhre GIF Uhre GIF
Vejrup if Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vejrup if
Voerladegård IF C Logo Voerladegård IF Voerladegård IF
Vorbasse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vorbasse B

U-10 Piger 5-mands  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bording if Logo Bording if Bording if
Stepping IF C Logo Stepping IF Stepping IF
Tøzerne B Logo Seest boldklub Seest boldklub
Vonsild FK B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U-11 Drenge 5-mands  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Spangsbjerg if Logo Spangsbjerg if Spangsbjerg if

U-11 Drenge 8-mands  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Agerbæk sf Logo Agerbæk sf Agerbæk sf
Andst ui Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Andst ui
Billund IF C Logo Billund IF Billund IF
Holsted fb Logo Holsted fb Holsted fb
Skanderup/Hjarup if Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skanderup/Hjarup if
Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SSK Logo Sønderris Sports Klub Sønderris Sports Klub
Starup uif Logo Starup uif Starup uif
SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Vejle boldklub C1 C Logo vejle boldklub vejle boldklub
Vonsild fk Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild fk
Vonsild FK B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
Vorbasse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vorbasse B

U-11 Piger 5-mands  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hjerting if Logo Hjerting if Hjerting if

U-11 Piger 8-mands  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Blåbjerg Fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blåbjerg Fodbold
Kolding Boldklub B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Spangsbjerg if Logo Spangsbjerg if Spangsbjerg if
Vonsild FK Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U-12 Drenge 5-mands  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-12 Drenge 8-mands  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gesten if Logo Gesten if Gesten if
Holsted fb Logo Holsted fb Holsted fb
Jels u12 C Logo Jels if Jels if
Kolding BK C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Vorbasse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vorbasse B

U-12 Piger 5-mands  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-12 Piger 8-mands  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Billund IF Logo Billund if Billund if
Hjerting if Logo Hjerting if Hjerting if
KLG 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KLG
KLG 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KLG
Strib IF Logo Strib if Strib if
Tarp B Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub

U-13 Drenge 5-mands  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
U9 B Logo Tjæreborg IF Tjæreborg IF

U-13 Drenge 8-mands  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Askov/Malt ui Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Askov/Malt ui
B67 Odense B Logo B.67 B.67
Holsted fb Logo Holsted fb Holsted fb
Spangsbjerg IF B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U-13 Piger 5-mands  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
GIF Gram Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GIF Gram

U-13 Piger 8-mands  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-6 Drenge 3-mands  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De tossede trolde C Logo Årre Boldklub Årre Boldklub
Gredstedbro b 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gredstedbro b
Gredstedbro b 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gredstedbro b
Gredstedbro b 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gredstedbro b
Grindsted gif Logo Grindsted gif Grindsted gif
HIF piger U6-8 Logo Hjerting IF Hjerting IF
Holsted fb 1 Logo Holsted fb Holsted fb
Holsted fb 2 Logo Holsted fb Holsted fb
Holsted fb 3 Logo Holsted fb Holsted fb
Holsted fb 4 Logo Holsted fb Holsted fb
Nr. Aaby 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørre Aaby
Nr. Aaby 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørre Aaby
Nustrup if Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nustrup if
Outrup Bk C Logo Outrup Boldklub Outrup Boldklub
Æblerne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if

U-6 Piger 3-mands  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7 Drenge 3-mands  | Herrer/Drenge

26 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramming B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramming B
Dalby’S drenge 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby’s drenge 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby’s drenge 3 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
EFB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
EFB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
EFB 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
Gram if Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gram if
Grindsted gif 1 Logo Grindsted gif Grindsted gif
Grindsted gif 2 Logo Grindsted gif Grindsted gif
Hjerting if 1 Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hjerting if 2 Logo Hjerting if Hjerting if
Hjerting if 3 Logo Hjerting if Hjerting if
Holsted fb 1 Logo Holsted fb Holsted fb
Holsted fb 1 Logo Holsted fb Holsted fb
KB U7 Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Outrup Bk C Logo Outrup Boldklub Outrup Boldklub
Skodborg IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skodborg IF
Sønderris SK 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sønderris SK
Sønderris SK 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sønderris SK
Sønderris SK 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sønderris SK
Sønderris SK 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sønderris SK
Vejrup if 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vejrup if
Vejrup if 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vejrup if
Vonsild FK 1 Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
Vonsild FK 2 Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U-7 Piger 3-mands  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Grimstrup trunterne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grimstrup if

U-8 Drenge 5-mands  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Agerbæk SF C Logo Agerbæk SF Agerbæk SF
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
Bramming B 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramming B
Bramming B 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramming B
Byens Barske Banditter C Logo Årre Boldklub Årre Boldklub
Esbjerg fb 1 Logo Esbjerg fb Esbjerg fb
Esbjerg fb 2 Logo Esbjerg fb Esbjerg fb
Fodboldtosserne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Korsholm IF, 8382 Hinnerup
FSUI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FSUI
Gredstedbro B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gredstedbro B
Grimstrup if Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grimstrup if
Grindsted gif Logo Grindsted gif Grindsted gif
Herning Fremad Logo Herning Fremad Herning Fremad
Horsens Freja 1 B Logo Horsens Freja Horsens Freja
IF 92 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF 92
Kæmperne C Logo Holsted FB Holsted FB
Outrup BK Logo Outrup Boldklub Outrup Boldklub
SGI 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGI
SGI 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGI
SIF U8 B B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SIF U8 C C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Team Oreo A Logo Billund IF Billund IF
Varde if B Logo Varde if Varde if
Vonsild FK Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U-8 Piger 5-mands  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramming B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramming B
Grimstrup if Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grimstrup if
Grimstrup if Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grimstrup if

U-9 Drenge 5-mands  | Herrer/Drenge

25 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BGF C Logo Brørup Gymnastikforening Brørup Gymnastikforening
EIS Thunder 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EIS
EIS Thunder 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EIS
Esbjerg fb Logo Esbjerg fb Esbjerg fb
Gredstedbro b Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gredstedbro b
Grindsted gif 1 Logo Grindsted gif Grindsted gif
Grindsted gif 2 Logo Grindsted gif Grindsted gif
Grindsted gif 3 Logo Grindsted gif Grindsted gif
Holsted fb 1 Logo Holsted fb Holsted fb
Holsted fb 2 Logo Holsted fb Holsted fb
KB 1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
LB U 9 B Logo LUnderskov boldklub LUnderskov boldklub
Outrup BK C Logo Outrup Boldklub Outrup Boldklub
SGI 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGI
SGI 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGI
Snejbjerg U9 C Logo Snejbjerg SG&I Snejbjerg SG&I
Spangsbjerg IF 1 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 3 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 4 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Sønderris SK C Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Vejrup if Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vejrup if
Vonsild bk Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild bk
Vorbasse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vorbasse B

U-9 Piger 5-mands  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramming B 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramming B
Bramming B 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramming B
Korup/Ubberød Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Korup/Ubberød
Outrup Bk C Logo Outrup Boldklub Outrup Boldklub

Arrangør: Holsted fb
Sted: HFB's baner ved Medius Holsted
Adresse: Højmarksvej 18
Postnr: 6670
By: Holsted
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2018>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 17-08-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
SGIF November-stævne 2018
16. - 18. nov
LSF - Sydbank Pokal Cup
18. nov
Solrød Kunstbane VinterCup
4. - 6. jan 2019
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
HIF - Medaljestævne d.15-16 december
15. - 16. dec
Rema 1000 Stenlille Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Din Bilpartner Cup, 2019, pengestævne, Høng
11. - 13. jan 2019
Kværndrup Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
LOLLANDS BANK CUP 2018 - ØRSLEV GIF
16. - 18. nov
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
10. - 11. nov
Champions League for Kids-UDENDØRS
27. okt 2018 - 31. mar 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Champions League Indoor Kunst Cup
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Futsalstævne for U10-U12 i Herfølge
11. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
HIF stævne
3. - 4. nov
Følg Staevner.dk på Twitter