Deltagere til Bauhaus cup

Hej Alle så inviterer Boldklubben Frem til Bauhaus Cup igen. Vi gentager succen fra sidste år .Der er ikke nogen dbu stævner i den weekend, så bare tilmeld jer

U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Frem B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Frefm
Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Skjold 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Skjold

U11  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AB Tårnby
Avarta miljø rengøring. C Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Frem C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Frefm
Hekla C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Skjold 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Skjold

U11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Frem A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Frem
Skjold 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Skjold

U5  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Boldklubben Frem Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Farum A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Frem 2 Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Tune blå Logo Tune IF Tune IF
tune gul Logo Tune IF Tune IF

U8  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HIF2 C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF

U8  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Boldklubben Frem B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Frem 2 B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
HG B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herlufsholm
NBU Argentina B Logo Nørrebro United Nørrebro United

U8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HIF1 A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF

U9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
b93 - ok Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KB 2010 B-Hvid A A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Sengeløse A Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U9  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
b93 - ok Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BK Frem B Logo Boldklubben Frem Boldklubben Frem
Greve Hvid B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HUI 1 B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI 2 B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Kastrup Boldklub B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB HVID B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U9  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Boldklubben FREM
Sted: Boldklubben Frem
Adresse: Julius Andersensvej 7
Postnr: 2450
By: København Sv
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2018>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 06-09-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Sportmaster Cup Holbæk 2019 U6-U13
12. - 13. jan 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
Åbne Esbjerg-mesterskaber i indefodbold 2019
19. - 20. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter