Deltagere til Øens Hold Cup (U8-U12)

Øens Hold Cup er et træningsstævne for hold på alle niveauer. I tilmeldes på enten A, B, C eller D og får et fuldt kampprogram fra fredag aften til søndag formiddag. Vi prioriterer at matche jer mod modstandere fra andre dele af landet. Hvis I har flere h

U10  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U12  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fremad Amager A Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager

U12  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Afa Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet amager-fodboldakademi
Farum BK A Logo Farum boldklub Farum boldklub

U9  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag - søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub


Sted: Udvalgt Fynsk fodboldklub
Adresse: adresse følger efter tilmelding
Postnr: 0000
By: Fyn
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<oktober 2018>
mationtofr
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 13-09-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
SGIF November-stævne 2018
16. - 18. nov
LSF - Sydbank Pokal Cup
18. nov
Solrød Kunstbane VinterCup
4. - 6. jan 2019
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
HIF - Medaljestævne d.15-16 december
15. - 16. dec
Rema 1000 Stenlille Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Din Bilpartner Cup, 2019, pengestævne, Høng
11. - 13. jan 2019
Kværndrup Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
LOLLANDS BANK CUP 2018 - ØRSLEV GIF
16. - 18. nov
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
10. - 11. nov
Champions League for Kids-UDENDØRS
27. okt 2018 - 31. mar 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Champions League Indoor Kunst Cup
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Futsalstævne for U10-U12 i Herfølge
11. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
HIF stævne
3. - 4. nov
Følg Staevner.dk på Twitter