Deltagere til Fedets Cup 2018, VRI indestævne

Fedets Cup 2018 - VRI indestævne for U6 - U11 hold. Fodboldstatuetter til alle, spurtpræmier, kæmpe tombola fyldt med fede præmier, samt mange andre aktiviteter under stævnet. Vi glæder os til at se jer i Bellevuehallerne den 17. og 18. november 2018

U10 - Drenge - A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fc Powerhosting A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U10 - Drenge - B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  9 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Galten FS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
Hasta LA Victoria Siempre B Logo Gedved IF Gedved IF
Hatting Torsted B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hørning IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Hørning IF 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Langå 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Langå
Langå 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Langå
Lystrup 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10 - Drenge - C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  9 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Christiano-gutterne C Logo Gedved IF Gedved IF
Hørning IF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Lystrup 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Solbjerg IF u10 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
VRI C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10 - Piger - B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA tøserne B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
HEI-tøserne B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Vejlby Skovbakken Aarhus B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vejlby Skovbakken Aarhus
Østbirk IF piger C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østbirk IF
Aabyhøj IF B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U11 - Drenge - A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
VRI A1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI A2 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U11 - Drenge - B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Lund IF B Logo Lund IF Lund IF
Lyseng B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
VRI U11 B B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U11 - Drenge - C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fodbold Venner C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lund IF 2 C Logo Lund IF Lund IF
Lund IF1 C Logo Lund if Lund if
VRI U11 C1 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U11 C2 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U11 - Piger - B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U5 - Mix  | -  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA Tranbjerg C Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Helsted Fremad Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Lyseng U5 piger B Logo IF Lyseng IF Lyseng
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U6 - Mix  | -  | Mixede

20 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg u6 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dronningborg B
Gedved Ninjas C Logo Gedved IF Gedved IF
Gedved Ninjas 2 C Logo Gedved IF Gedved IF
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 4 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Lystrup if 1 B Logo Lystrup if Lystrup if
Lystrup if 2 B Logo Lystrup if Lystrup if
Mix Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Korsholm IF
sandkassehold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ris-tebstrup if
Skødstrup U6 1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup U6 2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup U6 3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VRI 1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 4 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U7 - Mix  | -  | Mixede

39 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HEI 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HEI 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HEI 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HEI 5 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hobro ik A Logo Hobro IK Hobro IK
Hørning IF 1. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 4. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 5. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
IF Lyseng 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
IF Lyseng 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
IF Lyseng 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
IF Lyseng 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
LIF 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
LIF 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
LIF 3 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lyseng U7 piger C Logo IF Lyseng IF Lyseng
Nordahls Biler Vejle 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Nordahls Biler Vejle 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Pindstrup Viking C Logo Pindstrup IF Viking Pindstrup IF Viking
Sabro if U7 hold 1 Logo tst/Sabro tst/Sabro
Sabro if U7 hold 2 Logo tst/Sabro tst/Sabro
TST 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TST
TST 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TST
TST 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TST
TST 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TST
TST 5 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TST
vorup fb C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet vorup FB
VRI 1 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 4 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 5 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 6 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 7 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 8 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
ØBG Buskelund 1 A Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U8 - Drenge - A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hobro IK A Logo Hobro ik Hobro ik
Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup 1 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Ry 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
SSF1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Team Viby 1 A Logo Viby IF Viby IF
VRI - Drenge - Hold A1 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U8 - Drenge - B  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lyseng 2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 3 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 3 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
SSF2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF5 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VRI - Drenge - Hold B1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VSK 1 B Logo IK Skovbakken IK Skovbakken
VSK 2 B Logo IK Skovbakken IK Skovbakken
ØBG 1 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG 2 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U8 - Drenge - C  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lyseng 4 C Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 5 C Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup 4 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
SSF3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF4 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TMIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TMIF
VRI - Drenge - Hold C1 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
ØBG 3 C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
Østbirk IF C Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U8 - Piger - B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
VRI - Piger - Hold 1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9 - Drenge - A  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand A Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Helsted Fremad IF A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro ik A Logo Hobro IK Hobro IK
IF Lyseng A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Lystrup 1 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Ry 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry fodbold
SSF A1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSf A2 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VRI 1 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9 - Drenge - B  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  5 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF Gammelgårdsskolen 1 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
AIF Gammelgårdsskolen 2 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
BMI 1 B Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad IF B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro ik B Logo Hobro IK Hobro IK
IF Lyseng 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
IF Lyseng 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Skanderborg BC B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
SSF B1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF B2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Stjær Boldklub B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stjær Boldklub
VRI 1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9 - Drenge - C  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  6 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BMI 2 C Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
IF Lyseng C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Lystrup 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Ry 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry fodbold
SSF C1 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF C2 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SØFTEN GF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Søften GF
VRI 1 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9 - Piger - B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
de kæmpende B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Korsholm IF
Risskovs hurtigste piger B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Risskovs rå piger B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Risskovs stærke piger B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Sabro IF U9 piger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sabro IF

Arrangør: Vejlby-Risskov Idrætsklub
Sted: Bellevuehallerne
Adresse: Vestre Strandallé 170
Postnr: 8240
By: Risskov
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 10-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
SGIF November-stævne 2018
16. - 18. nov
LSF - Sydbank Pokal Cup
18. nov
Solrød Kunstbane VinterCup
4. - 6. jan 2019
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
HIF - Medaljestævne d.15-16 december
15. - 16. dec
Rema 1000 Stenlille Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Din Bilpartner Cup, 2019, pengestævne, Høng
11. - 13. jan 2019
Kværndrup Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
LOLLANDS BANK CUP 2018 - ØRSLEV GIF
16. - 18. nov
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
10. - 11. nov
Champions League for Kids-UDENDØRS
27. okt 2018 - 31. mar 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Champions League Indoor Kunst Cup
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Futsalstævne for U10-U12 i Herfølge
11. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
HIF stævne
3. - 4. nov
Følg Staevner.dk på Twitter