Deltagere til Pigestævne i Nørrebrohallen

B.93 indendørsstævne den 25. november for piger født 2006 til 2013.

U10 piger år 2009  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 Tornado B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
FB Pigerne Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FixPigerne2009 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
HB C Logo Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub
Hvidovre IF C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF

U11 piger år 2008  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 U11 piger A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Skjold C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
FixPigerne2007-2008 Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
HB B Logo Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub
Hvidovre IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF

U12 piger år 2007 A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HG Pigerne A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
U12 2007 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893

U12 piger år 2007 B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Guldtøserne B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Guldpigerne B Logo Tårnby FF Tårnby FF

U12 piger år 2007 C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Skjold C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Brydes Pigerne C Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Havdrup 08 C Logo Havdrup GI Havdrup GI
HGB Tøserne C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Sundby F C Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Sundby Å C Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U5 piger år 2014  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 piger år 2013  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 piger år 2012  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
TårnbyFF 2012 Logo Tårnby FF Tårnby FF

U8 piger år 2011  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
GVI C Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Kastrup B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
orient C Logo Orient GIF Orient GIF
sundby C Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
TårnbyFF 2011 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TårnbyFF

U9 piger år 2010  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 2010 piger 1 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B.93 2010 piger 2 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
FIXPigerne2010 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Greve Pigerne Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Kastrup boldklub Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Nørrebro United U9 Japan C Logo Nørrebro United Nørrebro United
Nørrebro United U9 Japan 2 C Logo Nørrebro United Nørrebro United

Arrangør: Boldklubben af 1893
Sted: Nørrebrohallen
Adresse: Nørrebrogade 208
Postnr: 2200
By: København
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 11-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter