Deltagere til Dansk Revision Cup 2018

I samarbejde med Dansk Revision Randers har vi, SIF Fodbold Assentoft, fornøjelsen af at invitere til fodboldfest i Assentofthallerne den 27., 28. & 29. december 2018, hvor vi gentager succesen fra sidste år og afholder Dansk Revision Cup 2018

U10 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF Assentoft 1 A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U10 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U10/11 Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ommersyssel if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 3 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U11 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
NV Djurs A Logo Rougsø FF Rougsø FF

U11 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
solbjerg 1 B Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold

U11 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
solbjerg 2 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold

U12 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF Assentoft 1 A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U12 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gl. Estrup Gartneri 1 B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
NV djurs B Logo Rougsø FF Rougsø FF
SIF Assentoft 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U12 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gl. Estrup Gartneri 2 C Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
NV Djurs C Logo Rougsø FF Rougsø FF
SIF Assentoft 3 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Team Ø C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Østjylland

U12/13 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U13 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U13 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Assens if Logo Assens if Assens if
Assens if C Logo Assens if Assens if
SIF Assentoft 3 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U14 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U14 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U15 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U15 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U15 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF Assentoft B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U6 (3mands) A  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 (3mands) B  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
SIF Assentoft B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Vorup FB 1 B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB 2 B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U6 (3mands) C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 (3mands) A  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 (3mands) B  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Horsens FS 1 B Logo Horsens FS Horsens FS
Horsens FS 2 B Logo Horsens FS Horsens FS
Horsens FS 3 B Logo Horsens FS Horsens FS
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U7 (3mands) C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ommersyssel IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
vorup fb U7 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet vorup FB

U8 A  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 3 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U8 C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF

U9 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Real Boys Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U9 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U9 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
OMMERSYSSEL IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel if
SIF Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

Arrangør: SIF Assentoft
Sted: Assentofthallerne
Adresse: Stadionvej 41
Postnr: 8960
By: Randers SØ
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 02-12-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
EGIF CUP 2019 (U6-U15 D+P)
19. - 27. jan 2019
Skærbæk Ungdomscup 2018
16. - 18. nov
Nørrebro United/BK Skjold stævne
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Sengeløse Futsal og inde cup
19. - 20. jan 2019
Sparkron Ulvehøj Cup 2019
4. - 13. jan 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
Avarta-Julestævne 2018
1. - 2. dec
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter