Deltagere til Dansk Revision Cup 2018

I samarbejde med Dansk Revision Randers har vi, SIF Fodbold Assentoft, fornøjelsen af at invitere til fodboldfest i Assentofthallerne den 27., 28. & 29. december 2018, hvor vi gentager succesen fra sidste år og afholder Dansk Revision Cup 2018

U10 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HOG 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
SIF Assentoft 1 A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U10 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Norddjurs B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Norddjurs
HOG 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
SIF Assentoft B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Smølfesparkerne B Logo SMIFF SMIFF
Spentrup IF 1 B Logo Spentrup if Spentrup if
Viby If B Logo Viby IF Viby IF
VIF B Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening
Åbyhøj IF hold B B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U10 C  | C  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro if/Vivild C Logo Allingåbro if Allingåbro if
Assens IF C Logo Assens IF Assens IF
HOG 3 Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 4 Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Langå C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Ommersyssel IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
Rougsø FF C Logo Rougsø FF Rougsø FF
SIF Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Spentrup IF 2 C Logo Spentrup if Spentrup if
Spurt Kongerne C Logo SMIFF SMIFF
Viby If C Logo Viby IF Viby IF

U10/11 Piger  | BC  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Pigerne U10 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Helsted Fremad
Helsted Tøserne U10 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Ommersyssel IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
Ommersyssel IF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
Romalt pigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Romalt
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 3 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
TRIF C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
VB piger C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U11 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
NV Djurs A Logo Rougsø FF Rougsø FF
Scanstore A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U11 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Alliancen 2 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Hammel GF B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Kristrup Boldklub 1 B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skødstrup 1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
solbjerg 1 B Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold

U11 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Alliancen 1 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
Assens IF C Logo Assens IF Assens IF
Kristrup Boldklub 2 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
SIF Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skødstrup 3 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
solbjerg 2 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
solbjerg 3 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Spentrup C Logo Spentrup IF Spentrup IF

U12 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bare jeg bliver ligeså god som min far A Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Flekslog Horsens A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
RK07 A Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
SIF Assentoft 1 A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U12 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gl. Estrup Gartneri 1 B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
NV djurs B Logo Rougsø FF Rougsø FF
RK07 B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
SIF Assentoft 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Team Restudy B Logo Hedensted IF Hedensted IF

U12 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA-Tranbjerg 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AIA-Tranbjerg
AIA-Tranbjerg 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AIA-Tranbjerg
Gl. Estrup Gartneri 2 C Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
NV Djurs C Logo Rougsø FF Rougsø FF
RK07 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
SIF Assentoft 3 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Team Ø C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Østjylland

U12/13 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kristrup 1 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Kristrup 2 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Romalt tøserne B Logo Romalt IF Romalt IF
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U13 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
LIK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
LIK 2 B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Søften GF B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening

U13 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Assens if C Logo Assens if Assens if
Assens if Logo Assens if Assens if
Ommersyssel IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
SIF Assentoft 3 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U14 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Norddjurs B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Norddjurs
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SMIFF 1 B Logo SMIFF SMIFF
SMIFF 2 B Logo SMIFF SMIFF

U14 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Kristrup 1 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Kristrup 2 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
SIF Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SMIFF 3 C Logo smiff smiff

U15 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skødstrup A B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U15 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skødstrup B B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U15 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF Assentoft B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U6 (3mands) A  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 (3mands) B  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
SIF Assentoft B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Vorup FB 1 B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB 2 B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U6 (3mands) C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Romalt IF C Logo Romalt IF Romalt IF
Romalt IF 2 C Logo Romalt IF Romalt IF

U7 (3mands) A  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK
LIF 1 A Logo Lystrup IF Lystrup IF

U7 (3mands) B  | B  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Auning IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Auning
Horsens FS 1 B Logo Horsens FS Horsens FS
Horsens FS 2 B Logo Horsens FS Horsens FS
Horsens FS 3 B Logo Horsens FS Horsens FS
LIF 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
LIF 3 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skødstrup SF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skødstrup SF
Skødstrup SF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skødstrup SF
Skødstrup SF 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skødstrup SF

U7 (3mands) C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ommersyssel IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
Romalt IF C Logo Romalt IF Romalt IF
Romalt IF 2 C Logo Romalt IF Romalt IF
vorup fb U7 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet vorup FB

U8 A  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Flekslog Horsens A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SSF1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF2 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Vorup FB B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U8 B  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
8940 B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
AIA 1 B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
DB 1 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Romalt IF B Logo Romalt IF Romalt IF
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 3 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SMIFF U8 C Logo SMIFF SMIFF
SSF4 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VIF/AIF B Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

U8 C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA 2 C Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
DB 2 C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hobro IK årgang 12 C Logo Hobro IK Hobro IK
Oif C Logo IF Fjorden IF Fjorden
Spentrup 2 C Logo Spentrup IF Spentrup IF
Spentrup IF C Logo Spentrup IF Spentrup IF
SSF3 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U9 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
DB Fodbold A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Hobro IK 1 A Logo Hobro IK Hobro IK
Lystrup 1 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Real Boys Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skødstrup SF A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U9 B  | B  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Drengene B Logo Århus GF Århus GF
DB Fodbold B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
FC Skanderborg U9-B B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
IFA 1 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
IFA 2 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
RIF B Logo Romalt IF Romalt IF
Rougsø FF B Logo Rougsø FF Rougsø FF
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skødstrup SF B1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF B2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Trif Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Trif B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Trif

U9 C  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro if / Vivild if C Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
Aunings Drenge C Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
FC Skanderborg U9-C C Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Heinos Helte C Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
IFA C Logo IF Alliancen IF Alliancen
KB 1 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Kolind C Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening Kolind Pederstrup Idrætsforening
Kolind C Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening Kolind Pederstrup Idrætsforening
Lystrup 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Mariager C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
OMMERSYSSEL IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel if
RIF1 C Logo Romalt IF Romalt IF
RIF2 C Logo Romalt IF Romalt IF
SIF Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skødstrup SF C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
vorup C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

Arrangør: SIF Assentoft
Sted: Assentofthallerne
Adresse: Stadionvej 41
Postnr: 8960
By: Randers SØ
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 02-12-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Sparekasssen thy cup 2019
18. - 19. jan 2019
ØSVN IF Sportigan Egtved Indestævne 2019
26. - 27. jan 2019
Simon Kjær Cup 2019
8. - 10. mar 2019
Ølholm Cup - C-stævne
19. jan - 10. mar 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
LSF - Sydbank Pokal Cup
20. jan 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter