Deltagere til AaB Julestævne 2018

AaB Julestævne er et stævne i indendørs fodbold med en masse fede præmier for U9-U12 drenge. Stævnet foregår søndag d. 9. og lørdag d. 15. december i hallen på AaB's Træningsanlæg.

U10 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Silkeborg IF A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
TSA Midtjylland A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSA Midtjylland
AaB A Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
Aalborg Freja 1 A Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U10 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro IK årgang 10 B Logo Hobro IK Hobro IK
Jetsmark B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF

U11 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang 1 A Logo Boldklubben Chang Boldklubben Chang
Skørping A Logo If Frem Skørping If Frem Skørping
Skørping A Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Team Nykredit A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
AaB A Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
Aalborg Freja A Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U11 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B52 B Logo B52 Aalborg FC B52 Aalborg FC
Dronninglund IF B Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
Farsø/Ullits IK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Farsø/Ullits IK
Skørping B Logo If Frem Skørping If Frem Skørping
Skørping B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
VSK Aarhus B Logo VSK Aarhus VSK Aarhus
AaB B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
Aalborg Freja B Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U12 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro IK 1 Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 Logo Hobro IK Hobro IK
NFK/VFB1 B Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
Skagen 1 Logo Skagen IK Skagen IK
Skagen 2 Logo Skagen IK Skagen IK
Thy boys A Logo Thisted FC Thisted FC
AaB A Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
Aalborg Freja A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aalborg Freja

U12 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jarl Arden
Dronninglund B Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
Hobro IK 3 Logo Hobro IK Hobro IK
NFK/VFB2 C Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
Støvring U12B1 B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Støvring U12B2 B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
AaB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AaB
Aalborg Freja B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aalborg Freja
Aars IK B Logo Aars IK Aars IK

U9 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø/Ullits IK A Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK
Løgstør IF A Logo Løgstør IF Løgstør IF
Randers Boys 1 A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Real Boys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U9 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø/Ullits IK C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Hadsund C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Løgstør IF C Logo Løgstør IF Løgstør IF
St. Restrup IF B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
AaB B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

Arrangør: Aalborg Boldspilklub
Sted: Hallen, AaB's Anlæg
Adresse: Hornevej 2
Postnr: 9220
By: Aalborg Øst
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 22-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
ØSVN IF Sportigan Egtved Indestævne 2019
26. - 27. jan 2019
Simon Kjær Cup 2019
8. - 10. mar 2019
Ølholm Cup - C-stævne
19. jan - 10. mar 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
LSF - Sydbank Pokal Cup
20. jan 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter