Deltagere til Louis Nielsen Fodboldfestival 2018

Afsluttende stævne for U10-U13 piger og drenge hos Søndermarkens IK, Viborg. Sidste år var stævnet udsolgt, så skynd jer at få tilmeldt holdet. God og sund madbuffet til alle spillere og flotte præmier til vinderholdene. Minimum 4 kampe til alle.

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro IK årgang 10 A Logo Hobro IK Hobro IK
Holstebro 1 A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Sejs Svejbæk IF A Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs-Svejbæk IF A Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
SIF U10 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Søndermarkens IK A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
TSA Midtjylland U9 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U10 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Skive Resen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Søndermarkens IK B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U10 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Holstebro 2 C Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Søndermarkens IK C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U10 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Frem Skørping A Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
HA85-1 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Herning Fremad A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Løgstrup G&IF A Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Mejrup GU A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Viborg Søndermarken IK A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Aalborg KFUM A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
DB1 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Herning KFUM B Logo Herning KFUM Herning KFUM
Mejdal Halgård 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VB B1 B Logo vejle boldklub vejle boldklub
Viborg Søndermarkens IK B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U11 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85-2 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Mejdal Halgård 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Mejrup GU C Logo Mejrup GU Mejrup GU
VB C1 C Logo vejle boldklub vejle boldklub
Viborg Søndermarken IK C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Aalborg KFUM C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U11 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
SHI A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Skagen IK Logo Skagen IK Skagen IK
Tjørring IF A Logo Tjørring IF Tjørring IF

U12 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Silkeborg KFUM B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg KFUM

U12 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ommersyssel IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
SHI C Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF

U12 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Borgeby FK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Borgeby FK
Gødvad / Sejs Svejbæk IF A Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Helsted Fremad Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
IFA pigerne B Logo IF Alliancen IF Alliancen
SIK B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Skive IK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Resen
Strib IF B Logo Strib IF Strib IF
Aalborg KFUM A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U13 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Herning Fremad A Logo Herning Fremad Herning Fremad

U13 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Rødkærsbro IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro IF
SIK 1 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U13 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Skive IK Åkjær C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skve IK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Resen

Arrangør: Søndermarkens IK
Sted: Søndermarken IK
Adresse: Liseborgvej 37
Postnr: 8800
By: Viborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<oktober 2018>
mationtofr
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 03-10-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
EGIF CUP 2019 (U6-U15 D+P)
19. - 27. jan 2019
Skærbæk Ungdomscup 2018
16. - 18. nov
Nørrebro United/BK Skjold stævne
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Sengeløse Futsal og inde cup
19. - 20. jan 2019
Sparkron Ulvehøj Cup 2019
4. - 13. jan 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
Avarta-Julestævne 2018
1. - 2. dec
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter