Deltagere til BIF CUP 3-Bold

Deltag i Jyllands STØRSTE og BEDSTE 3-Bold stævne. Fyld en bil med 4 spillere eller fyld 2 biler og deltag med 2 hold i samme årgang til reduceret pris. 5 kampe til alle hold. Der er en POKAL til alle spillere og GRATIS Jyske Bank kaffe til alle ;O)

U6 10:24-12:28  | Mixede

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF 1 Logo Bredballe IF Bredballe IF
Brædstrup IF Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF Piger Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
FB Fodbold 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
FB Fodbold 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
Hatting - Torsted 1 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting - Torsted 2 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hover if 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
Hover if 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
Hover if 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
Lund if 1 C Logo Lund if Lund if
Lund if 2 Logo Lund if Lund if
SIK U6 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
ØBG Buskelund Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U7 08:20-10:24  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF 1 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 3 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Brædstrup IF Piger Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Gedved if Logo Gedved IF Gedved IF
Hover 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hørning IF 1. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 4. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Løsning IF C Logo Løsning IF Løsning IF
Løsning IF 2 C Logo Løsning IF Løsning IF
Stensballe IK 1 Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK 2 Logo Stensballe IK Stensballe IK
ØBG Buskelund 1 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U7 12:28-16:36  | Mixede

26 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup IF 1 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 2 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Daugård IF U7 C Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
Gauerslund 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gauerslund
Gauerslund 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gauerslund
Gauerslund 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gauerslund
Gauerslund 4 C Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gedved if C Logo Gedved IF Gedved IF
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 4 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Horsens fS 1 A Logo AC Horsens AC Horsens
Horsens fS 2 B Logo AC Horsens AC Horsens
Horsens fS 3 B Logo AC Horsens AC Horsens
Krigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Lund IF 1 Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 2 Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 3 Logo Lund IF Lund IF
TIF 1 B Logo Tjørring IF Tjørring IF
TIF 2 B Logo Tjørring IF Tjørring IF
TIF 3 B Logo Tjørring IF Tjørring IF
TIF 4 B Logo Tjørring IF Tjørring IF
vorup fb U7 C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
ØBG Buskelund 2 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 3 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U8B 08:20-11:04  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup IF B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
ØBG 1 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG 2 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG 3 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
Østbirk IF 1 B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening
Østbirk IF 2 B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U8B 11:04-16:32  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag/effermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Galten FS 1 B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Galten FS 2 B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Galten FS 3 C Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Gødvad GIF 1 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad GIF 2 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad GIF 3 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF

U8C 11:04-16:32  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup IF C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Egebjerg if 1 C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Egebjerg if 2 C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Galten FS 4 C Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF

U8Pi 11.04-16:32  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup IF Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
FB Fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
FC Skanderborg B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
VB C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
VB 2 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

Arrangør: Brædstrup IF
Sted: Brædstrup Hallen
Adresse: Skovvejen 29
Postnr: 8740
By: Brædstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 09-11-2018

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
SGIF November-stævne 2018
16. - 18. nov
LSF - Sydbank Pokal Cup
18. nov
Solrød Kunstbane VinterCup
4. - 6. jan 2019
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
HIF - Medaljestævne d.15-16 december
15. - 16. dec
Rema 1000 Stenlille Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Din Bilpartner Cup, 2019, pengestævne, Høng
11. - 13. jan 2019
Kværndrup Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
LOLLANDS BANK CUP 2018 - ØRSLEV GIF
16. - 18. nov
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
10. - 11. nov
Champions League for Kids-UDENDØRS
27. okt 2018 - 31. mar 2019
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Jutlander Bank Cup 2018
2. - 11. nov
Champions League Indoor Kunst Cup
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Futsalstævne for U10-U12 i Herfølge
11. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
HIF stævne
3. - 4. nov
Følg Staevner.dk på Twitter