Deltagere til Safari Fodbold Cup 2018

Safari Fodbold Cup er et efterårsstævne, som henvender sig til alle 3- 5- og 8-mands hold i U5-U12 Drenge og U6-U12 Piger.

U10 Drenge 5M  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup IF C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Frem Thyregod 2 C Logo Frem Thyregod Frem Thyregod
Frem Thyregod 2 C Logo Frem Thyregod Frem Thyregod
Rårup Vest B Logo Rårup GIF Rårup GIF
Rårup Øst C Logo Rårup GIF Rårup GIF
Silkeborg KFUM C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg KFUM
Tarp Boldklub C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarp B
Uhre GIF B Logo Uhre GIF Uhre GIF
Voerladegaard IF C Logo Voerladegård IF Voerladegård IF
Voerladegaard IF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Voerladegaard

U10 Drenge 5M  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fb fodbold hold 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fb fodbold
Fb fodbold hold 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
Fb fodbold hold 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
FC Langelinie B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herskind
Grimstrup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grimstrup if

U10 Drenge 5M  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Tarp Boldklub A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarp B

U10 Piger 5M  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Skødstrup u10 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skødstrup SF

U10 Piger 5M  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge 5M  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge 8M  | B2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby-Bjert 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
EGIF B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Skibet B Logo Skibet IF Skibet IF

U11 Drenge 8M  | B1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
VB B1 B Logo vejle boldklub vejle boldklub

U11 Drenge 8M  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby-Bjert 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Sammneholdet C Logo Rårup GIF Rårup GIF
Skibet United C Logo Skibet IF Skibet IF
VB C1 C Logo vejle boldklub vejle boldklub

U11 Drenge 8M  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby-Bjert 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Løsning IF B Logo Løsning IF Løsning IF

U11 Piger 5M  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl/Egtved C Logo Egtved If Egtved If
Harte C Logo Harte G&IF Harte G&IF
Skødstrup u11 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skødstrup SF

U11 Piger 8M  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Piger 8M  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge 5M  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge 8M  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge 8M  | C1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge 8M  | B2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge 8M  | B1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge 8M  | C2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Vonsild FK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild FK

U12 Drenge 8M  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Piger 5M  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Piger 8M  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985

U12 Piger 8M  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Piger 8M  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Strib if C Logo Strib IF Strib IF

U5 Drenge 3M  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ikast FC C Logo FC Ikast FC Ikast

U6 Drenge 3M  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF 1 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 3 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Efb1 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Efb2 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Efb3 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb

U6 Piger 3M  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Drenge 3M  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 3 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 4 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Egtved u7 Logo Egtved IF Egtved IF
Ejstrupholmerne C Logo Ejstrupholm IF Ejstrupholm IF
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Horsens fS B Logo Horsens fS Horsens fS
Horsens fs Logo AC Horsens AC Horsens
Horsens fS 2 B Logo Horsens fS Horsens fS
LIF 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
LIF 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Middelfart 1 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Middelfart 2 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Middelfart 3 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Middelfart 3 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MIF 2011/2012 Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
MIF 2011/2012 Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
MIF 2011/2012 Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Rårup C Logo Rårup GIF Rårup GIF
Sønderris SK 1 B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Sønderris SK 2 B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Sønderris SK 3 B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub

U7 Piger 3M  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 Drenge 5M  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF U8B B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Dalby GF B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Horsens Freja 1 B Logo Horsens Freja Horsens Freja
SSF2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TIF B Logo Tjørring IF Tjørring IF
VSF 1 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U8 Drenge 5M  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby GF C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Grimstrup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grimstrup if
Hatting - Torsted C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting IF A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Horsens Freja 2 C Logo Horsens Freja Horsens Freja
Horsens Freja 3 C Logo Horsens Freja Horsens Freja
SSF3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Vejle FC C Logo Vejle FC Vejle FC
VRI - Mixed C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VSF 2 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U8 Drenge 5M  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF U8A A Logo Bredballe IF Bredballe IF
SSF1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TIF Logo Tjørring IF Tjørring IF

U8 Piger 5M  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 Piger 5M  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby-pigerne 1 C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby-pigerne 2 C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Grimstrup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grimstrup if

U9 Drenge 5M  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ry a A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry fodbold

U9 Drenge 5M  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EFB 1 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EFB 2 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Ry b B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry fodbold
SIK B Logo Stensballe IK Stensballe IK

U9 Drenge 5M  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Egtved IF C Logo Egtved IF Egtved IF

U9 Piger 5M  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
De hurtige Leoparder B Logo Stensballe ik Stensballe ik
Geparderne B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Sejs U9 Piger 1 C Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Tigerne Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
U9-Formen B Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub

U9 Piger 5M  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Mariehøj IF A Logo Mariehøj IF Mariehøj IF


Sted: Klubber nær Givskud Zoo

Postnr: 7323
By: Givskud
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2018>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 07-09-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter