Deltagere til KN CUP 2018

Nordjyllands bedste Indendørs stævne for U6-U12 drenge og piger.

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13.00 - 17.30 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
BI A Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Chang 1 B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Chang 2 C Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Dronninglund 1 A Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
Dronninglund 2 C Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
Jetsmark 1 A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Støvring A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Aalborg Freja 1 A Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U10 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13.00 - 17.30 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
BI C C Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Jetsmark 1 C Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
PVSPORT81 C Logo Poulstrup Vrejlev 81 Poulstrup Vrejlev 81
VUGH 1 C Logo Gandrup Sportsklub Gandrup Sportsklub
VUGH 2 C Logo Gandrup Sportsklub Gandrup Sportsklub
Aalborg Freja 2 C Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U10 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13.00 - 17.30 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna Hjørring Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Jetsmark A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF

U10 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13.00 - 17.30 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna Hjørring Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Pige 1 C Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Piger 2 C Logo Gug Boldklub Gug Boldklub

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 13.30 - 17.00 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark 1 A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark 2 A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF

U11 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 13.30 - 17.00 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronninglund IF B Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
Jetsmark 1 C Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark 2 C Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Tsv 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV TylstrupSulstedVestbjerg
Tsv 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV TylstrupSulstedVestbjerg
AaB C Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U11 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 13.30 - 17.00 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark 1 A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark 2 A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF

U11 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 13.30 - 17.00 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang Pigerne C Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
LKB Gistrup C Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
LKB Gistrup 2 C Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 18.00 - 22.30 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jetsmark
Jetsmark C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jetsmark
NFK/VFB 1 B Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
Aabybro U12 A A Logo Aabybro IF Aabybro IF
Aalborg Freja A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aalborg Freja
Aalborg KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U12 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 18.00 - 22.30 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronninglund B Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
HB/GVL Løkken C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HB/GVL Løkken
NFK/VFB 2 C Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
PVSPORT81 C Logo Poulstrup Vrejlev 81 Poulstrup Vrejlev 81
Aabybro U12 C C Logo Aabybro IF Aabybro IF
Aalborg KFUM 3 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 4 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U12 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 18.00 - 22.30 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
TSV 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV

U12 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 18.00 - 22.30 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF/ØHIK/TGF B Logo Brovst IF Brovst IF
TSV 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV

U6 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 9.00 - 13.00 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark 1 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark 2 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Løgstør IF B Logo Løgstør IF Løgstør IF

U6 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 9.00 - 13.00 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
Asaa Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Asaa boldklub
Jetsmark Logo Jetsmark IF Jetsmark IF

U7 Drenge  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 9.00 - 13.00 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
Caspers Drenge 1 A Logo Nørresundby Forenede Boldklubber Nørresundby Forenede Boldklubber
Caspers Drenge 2 B Logo Nørresundby Forenede Boldklubber Nørresundby Forenede Boldklubber
Caspers Drenge 3 C Logo Nørresundby Forenede Boldklubber Nørresundby Forenede Boldklubber
Jetsmark 1 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark 2 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark 3 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
SIV 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SIV
SIV 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SIV
Skovsgaard B B Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
Øster Han Herred C Logo Brovst IF Brovst IF

U7 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 9.00 - 13.00 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark Logo Jetsmark IF Jetsmark IF

U8 Drenge  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 9.00 - 13.30 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
Hjallerup 1 A Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Hjallerup 2 C Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Jetsmark 1 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark 2 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
NFB 1 B Logo Nørresundby Forenede Boldklubber Nørresundby Forenede Boldklubber
NFB 2 B Logo Nørresundby Forenede Boldklubber Nørresundby Forenede Boldklubber
NFB 3 B Logo Nørresundby Forenede Boldklubber Nørresundby Forenede Boldklubber
RKG 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG Klarup
RKG 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG Klarup
RKG 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG Klarup
SIV Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SIV
Skovsgaard B B Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
AaB Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
Aalborg Chang 1 Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Aalborg Chang 2 Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Aalborg Chang 3 Logo Aalborg Chang Aalborg Chang

U8 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 9.00 - 11.30 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark 1 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark 2 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
NFB U8 A Logo Nørresundby Forenede Boldklubber Nørresundby Forenede Boldklubber
Vejgaard boldklub B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub

U9 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 9.00 - 13.30 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark 1 A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Løgstør IF A Logo Løgstør IF Løgstør IF
Nibe Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
TSV Vestbjerg 1 A Logo Vestbjerg IF Vestbjerg IF
AaB U9 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aab
Aalborg Chang A A Logo Aalborg Chang Aalborg Chang

U9 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 9.00 - 13.30 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark C Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Løgstør IF C Logo Løgstør IF Løgstør IF
TSV Vestbjerg 2 C Logo Vestbjerg IF Vestbjerg IF
AaB U8-A B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
Aalborg Chang C C Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Aalborg Chang Zebra C Logo Aalborg Chang Aalborg Chang

U9 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 11.30 - 13.30 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
De Blå A Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
De Hvide A Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub

U9 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 11.30 - 13.30 ca.

Holdnavn Niv Logo Klub
Sulsted C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV

Arrangør: Jetsmark IF
Sted: Jetsmark idrætscenter
Adresse: Bredgade 140
Postnr: 9490
By: Pandrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 14-11-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter