Deltagere til Fårvang Cup

Fårvang Cup er fodbold til tiden! Vi har stor fokus på tidsplanen. Hvis du deltager garanterer vi at I kommer til at spille til tiden! Ingen forsinkelser hos os!

U10 Drenge B (23.11)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang IF B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening

U10 Drenge C (24.11)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bording IF C Logo Bording IF Bording IF
Engesvang B C Logo Engesvang Boldklub Engesvang Boldklub
Galten FS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS

U10 Piger (25.11)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge B (18.11)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Engum UI B Logo Engum UI Engum UI
Fårvang IF C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Gl. Rye IF B Logo Gl. Rye IF Gl. Rye IF

U11 Drenge C (18.11)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gjern IF 1 C Logo Gjern Idræts Forening Gjern Idræts Forening
Gjern IF 2 C Logo Gjern Idræts Forening Gjern Idræts Forening
IF Trojka C Logo IF Trojka IF Trojka

U11 Piger (25.11)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HFIF C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Kjellerup Pigerne B Logo Kjellerup if Kjellerup if
Sportigan Hadsund A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Tgs Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Vejle B C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U12 Drenge B (17.11)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Egetæpper B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening
Gjern/HFIF B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Hammel GF B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Viborg drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
ØBG Silkeborg B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U12 Drenge C (17.11)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Funder C Logo Funder Gf Funder Gf
Gødvad GIF C Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Hammel GF C Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening

U12 Piger (25.11)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
TGS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U13 Drenge B (16.11)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
KLG 13 B Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG 14 B Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Langå IK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Skibet B Logo Skibet IF Skibet IF

U13 Drenge C (17.11)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Trojka C Logo IF Trojka IF Trojka
Skægkær IF Centrum C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skægkær IF Centrum

U13 Piger (25.11)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Engesvang B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Engesvang B
Gjern IF 1 C Logo Gjern Idræts Forening Gjern Idræts Forening
Gjern IF 2 B Logo Gjern Idræts Forening Gjern Idræts Forening
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Vildbjerg SF B Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF

U9 Drenge B (24.11)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BT SVIF - AllStars B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Fårvang IF B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Galten fs B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Gødvad GIF A Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HSK 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Lystrup IF 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
SHN / ULFBORG A Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg
TST B Logo tst/Sabro tst/Sabro

U9 Drenge C (24.11)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Galten fs C Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Gjern IF C Logo Gjern Idræts Forening Gjern Idræts Forening
Hadsten SK C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Lystrup IF 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Mariager IK C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
PFU05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
tst C Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
Vorup FB C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U9 Piger (25.11)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Horn-Fårvang Idrætsforening
Sted: Fårvang Stadion
Adresse: Thorsøvej 17
Postnr: 8882
By: Fårvang
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 15-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter