Deltagere til BSF Nytårs Stævne 2018

BSF U11 talent inviterer til 8-mand træningsstævne på kunst 3 dage mellem Jul og Nytår (28.-30. Dec.) i TopDanmark hallen. Hvert hold er garanteret 5 kampe a 2x25 min. Der vil være flotte pokaler til de 3 bedste hold. SU/A niveau.

U11 SU/A - 8 mand  | SU  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre el. Lør og Søn

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT1 A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1903 A Logo B1903 B1903
B1908 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
BK Friheden A Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Brønshøj boldklub A Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
BSF U11 Talent A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
GVI A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Himmelev Veddelev A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvidovre IF Logo Hvidovre if Hvidovre if
Ishøj If A Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
Karlslunde IF Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF U11 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby BK A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
U11A A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub

Arrangør: Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sted: Top Danmark Hallen
Adresse: Ballerup Idrætsby 36
Postnr: 2750
By: Ballerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 10-12-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter