Deltagere til LSF - Sydbank Pokal Cup

LSF afholder SYDBANK Pokal Cup, Indendørs stævne for de yngste. U6 til U10. Pokaler til alle og præmie overrækkelse med konfetti - Vi glæder os til at se jer...

U10 - drenge  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hik C Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Ishøj if 1 C Logo Ishøj if Ishøj if
Ishøj if 2 Logo Ishøj if Ishøj if
LSF 1 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Veksø if C Logo Veksø if Veksø if

U10 - Piger  | CD  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BCF Lundegården C Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
FFK C Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
Ledøje smørum B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Skumfiduserne C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev

U6 - drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1973 1 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B1973 2 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B1973 3 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
JIF U6 C Logo JIF Hakoah JIF Hakoah
LSF 1 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 4 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U7 - drenge  | Herrer/Drenge

30 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 2 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B19081 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
FV1 A Logo Fremad Valby Fremad Valby
FV2 B Logo Fremad Valby Fremad Valby
FV3 C Logo Fremad Valby Fremad Valby
Hareskov 2012 - 1 Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov 2012 - 2 Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hvidovre 2 C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Ishøj if 1 Logo Ishøj if Ishøj if
Ishøj if 1 Logo Ishøj if Ishøj if
Ishøj if 2 Logo Ishøj if Ishøj if
KB Ninjago Q3 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Spinjitzu Q3 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBQ1 - Blå Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBQ1 - Hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBQ1 - Sort Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF C2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet lsf
LSF U7 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF U7 B2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF U7 C C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby 1 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 2 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 3 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 4 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 5 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
NFC Barcelona Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
NFC Juventus Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
RB 1906 blå A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 1906 hvid A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906

U7 - piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Union B Logo Boldklubben Union Boldklubben Union
Hekla 1 C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
LSF C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U8 - drenge  | CD  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK 1 C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AFK 2 C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Dragør C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Frem Hellebæk C Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Hareskov Høgene C Logo Hareskov if Hareskov if
Hareskov Musvågerne C Logo Hareskov if Hareskov if
Hareskov Ravnene C Logo Hareskov if Hareskov if
KB B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 1 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Løveungerne Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U8 - piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hekla 2 C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla 3 B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Kastrup B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
LSF 1 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
U8-piger A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold

U9 - drenge  | CD  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HVB C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KIF 1 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KIF 2 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Køge Boldklub C1 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub C2 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
LSF1 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Måløv 1 C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Måløv 2 C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Stenløse C Logo Stenløse BK Stenløse BK

U9 - piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Lejre C Logo FC Lejre FC Lejre
Kastrup boldklub Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
LSF1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Sengeløse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Tårnby FF U9 C Logo Tårnby FF Tårnby FF
Vanløse IF C Logo Vanløse IF Vanløse IF
Vibys seje piger C Logo Viby IF Viby IF

Arrangør: Ledøje-Smørum Fodbold
Sted: Ledøje-Smørum Hallen
Adresse: Flodvej 62
Postnr: 2765
By: Smørum
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 04-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Sparekasssen thy cup 2019
18. - 19. jan 2019
ØSVN IF Sportigan Egtved Indestævne 2019
26. - 27. jan 2019
Simon Kjær Cup 2019
8. - 10. mar 2019
Ølholm Cup - C-stævne
19. jan - 10. mar 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
LSF - Sydbank Pokal Cup
20. jan 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter