Deltagere til Bramdrupdam Cup 2018

Så er der åbnet for tilmeldinger til et af regionens mest populære indendørsstævner. HVERT år med mange udsolgte rækker !! Så meld til NU, inden det er for sent !!! Tilmeldinger her på staevner.dk og IKKE på procup siden !

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF A A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Brande 1 A Logo Brande IF Brande IF
Erritsø GIF 1 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Gadesalonen A Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
OB 1 A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Oks 1 A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Sammenholdet A Logo Hornsyld IF Hornsyld IF

U10 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11. Nov LUKKET V. 16 HOLD

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl U10B B Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
BGIF B B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Brande 2 B Logo Brande IF Brande IF
Dalby GF 2 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dybbøl B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
EIF 1 B Logo Ebberup IF Ebberup IF
EIF 2 B Logo Ebberup IF Ebberup IF
EIS Thunder B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg International School
Erritsø GIF 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 4 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Nbsif B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
OB 2 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Oks 2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Vejl FC B Logo Vejle FC Vejle FC

U10 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: 11. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl U10C C Logo Ammitsbøl SG&I Ammitsbøl SG&I
Bale-boys C Logo Gedved IF Gedved IF
BGIF C1 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF C2 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Christiano-gutterne C Logo Gedved IF Gedved IF
Dalby GF 1 C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Erritsø GIF 3 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Hasta LA Victoria Siempre C Logo Gedved IF Gedved IF
OB 3 C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Oks 3 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub

U10 Piger A&B  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 17. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens
NBSIF A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Næsby 2 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
VB 1 A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U10 Piger B&C  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 17. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF Pigerne 3 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dalby GF
FC Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
Næsby 1 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Kolding Nord 3 A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Kolding Nord 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Kolding Nord 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Jerne if B Logo Jerne if Jerne if
Jerne if Logo Jerne if Jerne if

U11 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub
De kongeblå C Logo Løsning IF Løsning IF
Hover 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Smidstrup Skærup IF C Logo Smidstrup-Skærup Idrætsforening Smidstrup-Skærup Idrætsforening

U11 Piger A&B  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 17. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF Pigerne 1 A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby A Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalum IF A Logo Dalum IF Dalum IF
NBSIF A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
VB A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U11 Piger B&C  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 17. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF Pigerne 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby 1 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Næsby C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
VB C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U12 Piger A&B  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 17. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub
Kolding Boldklub Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
The New A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U12 Piger B&C  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 17. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub
Sønderborg Fremad 1 B Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad
Sønderborg Fremad 2 B Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad

U13 Piger A&B  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 17. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Piger B&C  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 17. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramdrupdam GIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bredballe IF 1 Logo Bredballe IF Bredballe IF
Hover if 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
Hover if 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
Hover if 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
Kolding IF Logo Kolding IF Kolding IF
Kolding IF - HVID Logo Kolding IF Kolding IF
Seest Boldklub C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub

U7  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 3 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 4 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Hover 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Kolding IF Logo Kolding IF Kolding IF
Seest A Logo Seest Boldklub Seest Boldklub

U8 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF U8 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF U8 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF U8 3 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
Erritsø GIF B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
NBSIF1 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Sanderum Boldklub A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Varde 1 B Logo Varde if Varde if

U8 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub
ASKOV C Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Bagges Boys C Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
EIS Thunder C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg International School
Erritsø GIF C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
NBSIF1 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Varde 2 C Logo Varde if Varde if
Varde if 2 C Logo Varde if Varde if

U8 Piger A/B  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 17. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 1 A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U8 Piger B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 17. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 2 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 3 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby Piger U8 C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Seest C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
VB C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U9 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 1 A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalum IF 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 A Logo Dalum IF Dalum IF

U9 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalum IF 3 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 4 B Logo Dalum IF Dalum IF
VB Piger 1 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U9 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 3 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalum IF 5 C Logo Dalum IF Dalum IF
EIS Thunder C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg International School
Hedensted IF 1 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Seest Boldklub 1 C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Seest Boldklub 2 C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Seest Boldklub 3 C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
VB Piger 2 C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U9 Piger A&B  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 17. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Piger B&C  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 17. Nov

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Næsby B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub

Arrangør: Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Sted: Bramdrupdam sports- og møde center
Adresse: Bramdrupskovvej 110
Postnr: 6000
By: Kolding
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 26-10-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
Sparkron Ulvehøj Cup 2019
4. - 13. jan 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
Avarta-Julestævne 2018
1. - 2. dec
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
SDIF Cup 2018
9. - 11. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
DGI Lalandia Cup 2018
17. nov
Følg Staevner.dk på Twitter