Deltagere til Champions League Indoor Kunst Cup

VI GENTAGER EN SUCCES - Indendørs stævne på stor 5v5/4v4 kunstbane med store mål. En drøm for en hver spiller. Har du ikke prøvet det endnu så har du meget at glæde dig til.

U10  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gundsølille Gun's B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
HI 2 B Logo Herlev IF Herlev IF
HIK2 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KB U10 Chelsea B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
TIIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Torslunde-Ishøj IF
Vanløse IF B Logo Vanløse IF Vanløse IF
Vestia 2 B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
Vestia 2 B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HI A Logo Herlev IF Herlev IF

U11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 2008 CK C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B.93 2008 CK 2 C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Himmelev-Veddelev BK B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
TFC Logo Taastrup FC Taastrup FC
Valby Boldklub I B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Valby Boldklub II C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Ålholm IF 1 B Logo Ålholm IF Ålholm IF
Ålholm IF 2 C Logo Ålholm IF Ålholm IF

U12  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
LB C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bk Lejerbo

U12  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fremad Amager A Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager

U13  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjæverskov IF B Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov

U13  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Viferne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U14  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
LSF HVID B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF RØD B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U14  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7  | A  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSV 2 A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 3 C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
HUI 1 A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI 2 Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HVB1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Juventus A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet A
KBQ1 - Blå Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBQ1 - Hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Roskilde KFUM blå A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Vallensbæk 1 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U7  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSV 1 B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
BSV 3 C Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
HVB2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KBQ1- sort Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Roskilde KFUM hvid C Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Stenløse BK 1 B Logo Stenløse BK Stenløse BK
Stenløse BK 2 B Logo Stenløse BK Stenløse BK
Stenløse BK 3 B Logo Stenløse BK Stenløse BK
Vallensbæk 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FCK 1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Gentofte Fodbold Akademi Grå A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Hekla 1 A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Jyllinge FC 1 A Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
Jyllinge FC 2 B Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
KB Ajaxa A Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Løveungerne 1 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RB-A A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906

U8  | BC  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FCK 2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Gentofte Fodbold Akademi Sort B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Hekla 2 C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Herlev IF B Logo Herlev IF Herlev IF
KB Barcelona B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Chelsea B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Løveungerne 2 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
NAB C Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
Nørrebro United Logo Nørrebro United Nørrebro United
RB-B B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB-B2 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Vallensbæk IF 1 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 3 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U9  | A  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AFA Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet amager-fodboldakademi
Allerød FK A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
BK Fremad Amager A A Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
FC holte blå A Logo FC holte FC holte
HIK Blå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
HIK Hvid A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
Kastrup A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB 2010 D A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB U9 Hvid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RBK A Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
Skovshoved Sort A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF

U9  | BC  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød Blå Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød Hvid Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B82 Hold 1 C Logo B82 Virum B82 Virum
B82 Hold 2 C Logo B82 Virum B82 Virum
Falstarz B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFA
Falstarz 2 C Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
FC Holte C Logo FC holte FC holte
Himmelev-Veddelev Boldklub U9 B1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev Boldklub U9 B2 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Kastrup B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB 2010 - "T" B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB 2010 "T2" C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB 2010 D Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB U9 Blå B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LBK 1 B Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
LBK 2 B Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
Nif Logo Næstved IF Næstved IF
Nif 2 Logo Næstved IF Næstved IF
U9 krudtugler B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
Ørestad IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørestad IF
Ørestad IF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørestad IF


Sted: Ballerup Indoor
Adresse: Telegrafvej 6
Postnr: 2750
By: Ballerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<oktober 2018>
mationtofr
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 13-10-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter