Deltagere til Sportmaster Cup Holbæk 2019 U6-U13

Sportmaster Cup Holbæk indestævne. Vi gentager successen. Masser af fede præmier, scoringspræmier, Høj musik og gang i den. Overskuddet fra stævnet går som sidste år til kræftens bekæmpelse.

Drenge U10  | AB  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Hel bane lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Driblekongerne B Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
Holbæk B&I A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvepsene A Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
Kattepoterne B Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
Lejre 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lejre FC
Lejre 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lejre FC
Lejre 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lejre FC
Svebølle Logo Svebølle Boldklub & idrætsforening Svebølle Boldklub & idrætsforening
Tordenstøvlerne A Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub

Drenge U11  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Hel bane søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Asnæs C Logo Asnæs Boldklub Asnæs Boldklub
De stribede A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Holbæk 1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 2 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Svebølle Logo Svebølle Boldklub & idrætsforening Svebølle Boldklub & idrætsforening
Valby Boldklub A A Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

Drenge U12  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Hel bane søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
2641 B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
B.B.smedeservice B Logo Raklev GI Raklev GI
Gundsølille B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Gundsølille 2 C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Holbæk A A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk U11 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hundige Sort C Logo Hundige Boldklub Hundige Boldklub
Nykøbing 1 B Logo Nykøbing IF Nykøbing IF
Nykøbng 2 C Logo Nykøbing IF Nykøbing IF
Sportmonda A Logo Tuse IF Tuse IF
The Beast A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906

Drenge U13  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Pengepræmie til 1-2søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Atl Madrid HBI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk
Barcelona HBI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk
Bk Frem B Logo Boldklubben Frem Boldklubben Frem
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hundige Rød C Logo Hundige Boldklub Hundige Boldklub
Juventus HBI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk
Napoli HBI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk

Drenge U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Halv bane lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF 1 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 3 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Jyderup Bk Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
RIF 2013 B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Sorø Freja B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorø Freja

Drenge U7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: halv bane lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
HB&I 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HB&I
HB&I 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HB&I
HB&I 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HB&I
Jyderup Bk C Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Vipperød United C Logo Vipperød BK Vipperød BK
Vipperød United C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vipperød boldklub

Drenge U8  | AB  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Halv bane lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U9  | AB  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Hel bane lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSV 1 Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
BSV 2 Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
FK Odsherred C Fælles Klub Odsherred Logo ukendt af Staevner.dk Fælles Klub Odsherred
Himmelev A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Himmelev
Holbæk Blue Dragons Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk
Holbæk Blue Jeans Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk
Tuse 1 Logo Tuse if Tuse if
Tuse 2 Logo Tuse if Tuse if
Tuse 3 C Logo Tuse IF Tuse IF
Viberne B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club

Arrangør: Hagested IF
Sted: Hagested Hallen
Adresse: Damvej 19
Postnr: 4300
By: Holbæk
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 16-12-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter