Deltagere til JULECUP Champions League Indoor Kunst Cup

VI GENTAGER EN SUCCES - Indendørs stævne på stor 5v5/4v4 kunstbane med store mål. En drøm for en hver spiller. Har du ikke prøvet det endnu så har du meget at glæde dig til.

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve Fodbold Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Gundsølille Gun's C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
IF Bytoften C Logo IF bytoften IF bytoften

U11  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Team Dembelé A Logo Ballerup IF Ballerup IF

U12  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Raklev B Logo Raklev GI Raklev GI

U12  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fodsålerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U13  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Atletico A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub

U14  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Stenløse BK 1 B Logo Stenløse BK Stenløse BK
Stenløse BK 2 B Logo Stenløse BK Stenløse BK
Stenløse BK 3 B Logo Stenløse BK Stenløse BK
Stenløse BK 4 B Logo Stenløse BK Stenløse BK

U7  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Stenløse BK A Logo Stenløse BK Stenløse BK

U8  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dragør 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Stenløse BK 1 C Logo Stenløse BK Stenløse BK

U9  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Fix 1 A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fremad Amager A Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
HIK Blå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
HIK Hvid A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
HUI A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
IF Bytoften A Logo IF bytoften IF bytoften
Kastrup A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB U9 B Hvid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Leoparderne A Logo Rudersdal boldklub Rudersdal boldklub
Sengeløse A Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Skovshoved Sort A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Slagelse B&I 1 A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF

U9  | BC  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby Blå C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby Rød C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Bk Fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fremad Amager 2 B Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
HIK Blå B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HUI2 B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
IF Bytoften C Logo IF bytoften IF bytoften
IF Bytoften 2 C Logo IF Bytoften IF Bytoften
Kastrup B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB U9 B Blå B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LBK 1 B Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
LBK 2 C Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
LBK 3 C Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
Sengeløse II Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Skjoldrødderne C Logo Boldklubben skjold Boldklubben skjold
Slagelse B&I 2 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF


Sted: Ballerup Indoor
Adresse: Telegrafvej 6
Postnr: 2750
By: Ballerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 08-12-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter