Deltagere til Champions League Indoor Kunst Cup

VI GENTAGER EN SUCCES - Indendørs stævne på stor 5v5/4v4 kunstbane med store mål. En drøm for en hver spiller. Har du ikke prøvet det endnu så har du meget at glæde dig til.

U10  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B-1908-3 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
FB1 B Logo FC Frederiksberg FC Frederiksberg
FB2 B Logo FC Frederiksberg FC Frederiksberg
HTI C Logo Høje Taastrup Idrætsforening Høje Taastrup Idrætsforening

U11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT 2 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
FC Amigos B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hellerup C Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 C Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk B&I B B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I C2 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Lyngby BC1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby BC2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub

U13  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk B&I A A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Lyngby A1 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby A2 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Viferne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U14  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
LSF hvid B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF rød B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U14  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Stenrødderne A Logo Stenløse BK Stenløse BK

U7  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dragør 3 C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
KB Q3 C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Vallensbæk IF B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U7  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
KB Q3 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U8  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Havdrup GI B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Løveungerne 2 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Stefan X Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Boldklubben Stefan
ØGIFØ Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSV A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Løveungerne 1 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Solrød Eagles A Logo Solrød FC Solrød FC

U9  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårbnby Rød C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby Blå C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
HIK Blå B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HUI2 B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Sengeløse II C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
TFC B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Farum BK A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HUI A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Leoparderne A Logo Rudersdal boldklub Rudersdal boldklub
TFC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tåstrup FC


Sted: Ballerup Indoor
Adresse: Telegrafvej 6
Postnr: 2750
By: Ballerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 18-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
VIF Julestævne 2018
8. dec
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar
9. - 10. feb 2019
Nødebo Cup 2019
15. - 16. jun 2019
RIF Futsalcup
29. - 30. dec
Newl-Cup 2019
2. mar 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Langå Sparekasse Cup - Oldboys
16. nov
Futsal stævne DBU Jylland, Region 3
2. dec
KN CUP 2018
23. - 25. nov
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter