Deltagere til Champions League Indoor Kunst Cup

VI GENTAGER EN SUCCES - Indendørs stævne på stor 5v5/4v4 kunstbane med store mål. En drøm for en hver spiller. Har du ikke prøvet det endnu så har du meget at glæde dig til.

U10  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B-1908-3 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
FB1 B Logo FC Frederiksberg FC Frederiksberg
FB2 B Logo FC Frederiksberg FC Frederiksberg
HTI C Logo Høje Taastrup Idrætsforening Høje Taastrup Idrætsforening

U11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13  | BC  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT 1 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
ABT 2 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
ABT 3 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
FC Amigos B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hellerup C Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 C Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk B&I B B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I C2 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Lyngby BC1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby BC2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub

U13  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Holbæk B&I A A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Lyngby A1 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Viferne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U14  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
LSF hvid B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF rød B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U14  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Stenrødderne A Logo Stenløse BK Stenløse BK

U7  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
KB Q3 C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Vallensbæk IF B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U7  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
KB Q3 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U8  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Havdrup GI B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Løveungerne 2 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Solrød Krokodillerne B Logo Solrød FC Solrød FC
Stefan X Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Boldklubben Stefan
ØGIFØ Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
LUI X A Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
LUI Y C Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
Løveungerne 1 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Solrød Eagles A Logo Solrød FC Solrød FC

U9  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårbnby Rød C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby Blå C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
HIK Blå B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HUI2 B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
LUI Z C Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
Sengeløse II C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
TFC B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Farum BK A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HUI A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Leoparderne A Logo Rudersdal boldklub Rudersdal boldklub
TFC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tåstrup FC


Sted: Ballerup Indoor
Adresse: Telegrafvej 6
Postnr: 2750
By: Ballerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 18-11-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter