Deltagere til Champions League Indoor Kunst Cup

VI GENTAGER EN SUCCES - Indendørs stævne på stor 5v5/4v4 kunstbane med store mål. En drøm for en hver spiller. Har du ikke prøvet det endnu så har du meget at glæde dig til.

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Rød Hi C Logo Herlev IF Herlev IF

U11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjæverskov IF 1 B Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Bjæverskov IF 2 B Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Ringsted IF Blå C Logo Ringsted IF Ringsted IF

U12  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT-2 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
ABT-3 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
ABT-4 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Lyngby B1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub

U13  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT-1 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
CF Nørrebro Bryghus A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
Cofoco FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
Lyngby A1 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby A2 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
New Land Stars Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
Viferne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U14  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hellas 1 B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hellas 2 B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas

U7  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
RB1906 Hvid A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rb1906
RB1906 Hvid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rb1906
Vor Frue IF B Logo Vor Frue IF Vor Frue IF

U8  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Aik 65 Strøby (Sort) B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Albertslund IF C Logo Albertslund IF Albertslund IF
Frem Hellebæk B Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Havdrup GI B Logo Havdrup GI Havdrup GI
KIF hold 1 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KIF hold 2 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
LUI B Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
LUI Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
Ringsted if 2 C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Vallensbæk IF 1 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 3 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Albertslund IF A Logo Albertslund IF Albertslund IF
Ringsted if 1 A Logo Ringsted IF Ringsted IF

U9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Fix A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Dragør2010 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
HUI A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KB 2010 D(A) A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RBK A Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
Sengeløse A Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U9  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FB Supercoole B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
HUI2 B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
LUI Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
Ringsted C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Skovshoved Sort B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF


Sted: Ballerup Indoor
Adresse: Telegrafvej 6
Postnr: 2750
By: Ballerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 04-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter