Deltagere til Aluline Indendørs Cup 2018

Indendørs stævne I Tølløse på midtsjælland. Flotte pokaler til alle finalehold optil U13 og personlige præmier fra U14 og op. ALLE deltagere i U7 mix får Pokaler. Flotte "gå hjem" snack poser til ALLE hold.

Dame Senior  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
luftens helte B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U10 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Tølløse Panthers C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tølløse Tigers C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U11 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
fc storebælt B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FK Odsherred C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK Odsherred
karrebæk u 11 C Logo Karrebæk IF Karrebæk IF
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Såby C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet såby
Tølløse C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Taastrup B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U12 Drenge  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
2641 B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
B.B.Smedeseevice B Logo Raklev GI Raklev GI
BOMBERS Drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
BOMBERS Drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
De gule djævle B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Haslev FC C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Hvalsø Drengene C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Ringsted drengene C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Sportmonda B Logo Tuse IF Tuse IF
VB CHAMPS C Logo Vipperød bk Vipperød bk

U13 Drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holmegaard Rød B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Holmegaard Sort B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Hundige BK C Logo Hundige Boldklub Hundige Boldklub
karrebæk u 13 C Logo Karrebæk IF Karrebæk IF
Loverboys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ringsted B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Sportmonda Logo Tuse IF Tuse IF
Såby C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet såby
Team Skisport B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TOF Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
Würtzners drenge Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club

U13 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Brøndby U12-1 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Guldpigerne TFF B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Haslev FC Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Havdrup GI C Logo Havdrup GI Havdrup GI
Tølløse pigerne B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U14 Drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Black Boys B Logo Tuse IF Tuse IF
Boesen Entreprise A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Nicko B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Holbæk sportsakademi B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
J.A AUTO B Logo B1903 B1903
Jernløse/Undløse BK 1 C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse/Undløse BK 2 C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Kirke Hyllinge 1 C Logo Kirke Hyllinge IF Kirke Hyllinge IF
Kirke Hyllinge 2 C Logo Kirke Hyllinge IF Kirke Hyllinge IF
Red Boys B Logo Tuse IF Tuse IF
TBK 1 C Logo Tølløse boldklub Tølløse boldklub
The Boys Are Back Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
NKF Dreamteam C Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
NKF Fighters B Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
Ringsted B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ringsted Pigefodbold
Team Næver A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tølløse bk Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U15 Drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Alt for Damerne A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
EL Dinero B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Holbæk Blå Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Linneboes diciple A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Næsby A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Ruds Disciple Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ruds Trofaste Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TBK 1 A Logo Tølløse boldklub Tølløse boldklub
TBK 2 C Logo Tølløse boldklub Tølløse boldklub
vipperød 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet vipperød
vipperød 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet vipperød
White Ops A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U15 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U16 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
EU Supply B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Team Næver B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U7 MIX  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse IF C Logo Benløse IF Benløse IF
Hørve IF B Logo Hørve IF Hørve IF
Lynge Broby Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF

U8 Drenge  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Aik 65 Strøby (Gul) Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Aik 65 Strøby (Sort) B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
B73 B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
B73 B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
BRØNDBYERNES IF 1 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
BRØNDBYERNES IF 2 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Greve 1 A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve 3 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG blå B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herlufsholm
HG grøn Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herlufsholm
HG hvid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herlufsholm
HG sort B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herlufsholm
Hørve IF B Logo Hørve IF Hørve IF
Kirke Hyllinge Logo Kirke Hyllinge IF Kirke Hyllinge IF
LBI C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
RB-1 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB-2 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB-3 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Ringsted 1 A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Sørbymagle IF B Logo Sørbymagle idrætsforening Sørbymagle idrætsforening

U9 Drenge  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvalsø IF B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
KB 2010 D A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lynge Broby 1 Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Lynge Broby 2 Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Lynge Broby 3 Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
RIF B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF C Logo Ringsted IF Ringsted IF
tbk C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
tbk 1 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tuse IF Logo Tuse IF Tuse IF

U9 Pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Tølløse Boldklub
Sted: Tølløse hallen
Adresse: Sportsvej 2
Postnr: 4340
By: Tølløse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 12-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter