Deltagere til BSF CUP 2018 - 50 års jubilæumsstævne

BALLERUP-SKOVLUNDE FODBOLD Inviterer til jubilæumsstævne for U7-14 piger d. 15. og 16. december 2018. Masser af præmier og scoringspræmier.

Fitness piger  | AC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 piger  | AC  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød U10 A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
BSF Blå A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF Rød B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FB Pigerne Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FC Bella B Logo FC Bella FC Bella
Greve Pink A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
Haslev FC C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Hvidovre IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Lyngby BK B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Sengeløse U10 Rød A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse

U11 piger  | AC  | Kvinder/Piger

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerøds fodboldpiger - hold 1 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerøds fodboldpiger, hold 2 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Brøndby if 1 A Logo Brøndby if Brøndby if
Brøndby if 2 B Logo Brøndby if Brøndby if
BSF 1 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF Blå A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF Rød A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FB C Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Greve fodbold A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HB C Logo Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub
HUI 1 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI 2 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI 3 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Roskilde B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Roskilde C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold

U12  | AC  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Greve Blå A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Pink B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG Pigerne A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HGB Tøserne C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
LSF 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Måløv BK B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Måløv Boldklub A Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub

U13  | AC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
FA 2000 - Blå A Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 - Pink A Logo FA 2000 FA 2000
Fodboldfokus A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Havdrup GI C Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup GI 2 C Logo Havdrup GI Havdrup GI
IF Svend Gønge B Logo IF Svend Gønge IF Svend Gønge

U14  | AC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
HG Pigerne A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Murerfirmaet Håndlangeren B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF

U7 piger  | AC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Lyngby BK C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub

U8 piger  | AC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Tårnby FF, Hold 1 Logo Tårnby FF Tårnby FF
Tårnby FF, Hold 2 Logo Tårnby FF Tårnby FF

U9 piger  | AC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 2010 piger 1 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B.93 2010 piger 2 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Ganløse/Slagslunde C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
U9 Sengeløse piger A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse

Arrangør: Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sted: Skovlundehallen
Adresse: Lundebjerggårdsvej 7
Postnr: 2740
By: Skovlunde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 05-12-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter