Deltagere til Select Grænsecup 2018

For 20. gang afholdes Select Grænsecup. Kombiner Julehandlen med en god gang fodbold. Der er mulighed for at møde Tyske hold og evt. skabe gode kontakter til fremtiden. Der er plads til 230 hold. Vent dog ikke for lang tid med tilmeldingen.

U10 A (2009)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Middag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Marienlyst A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
BM 3 A Logo Marienlyst Marienlyst
Bredebro IF A Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
DGF Flensborg 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet DGF
Dybbøl A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Erritsø GIF 1 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Starup UIF A Logo Starup UIF Starup UIF
Aabk A Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U10 B (2009)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Middag

Holdnavn Niv Logo Klub
1. FC Quickborn 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 1. FC Quickborn
Bov IF 1 B Logo Bov IF Bov IF
Christiansfeld IF 1 B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Egen UI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egen UI
Erritsø GIF 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 3 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Nord-Als Boldklub B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nordals Boldklub
SC Weiche Flensburg 08 IV B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SC Weiche Flensburg 08

U10 C (2009)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 2 C Logo Bov IF Bov IF
Christiansfeld IF 2 C Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
DGF Flensborg 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet DGF
Erritsø GIF 4 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Holbøl C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbøl
Nord-Als Boldklub C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nordals Boldklub
TSV Bordesholm 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesholm
TSV Bordesholm 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesholm

U10P A (2008+2009)  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10P B (2008+2009)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 1 B Logo Bov IF Bov IF
Bov IF 2 B Logo Bov IF Bov IF
Gråsten B 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gråsten B
Gråsten B 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gråsten B
TUS Felde B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TUS Felde

U11 A (2008)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
1. FC Quickborn A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 1. FC Quickborn
Bov IF A Logo Bov IF Bov IF
De seje drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
EGIF 1 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Wiesharde A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Wiesharde
Nr. Bjert Strandhuse IF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nr Bjert Strandhuse IF
Sanderum 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
SUB sønderborg 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB

U11 B (2008)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BUI 11B B Logo broager UI broager UI
DGF Flensborg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet DGF
fc storebælt B Logo FC Storebælt FC Storebælt
HKUF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HKUF Harrislee
Peters drenge B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Sanderum 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 3 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Starup UIF 1 B Logo Starup UIF Starup UIF
SUB Sønderborg 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB

U11 C (2008)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
EGIF 2 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Horsens 1 C Logo FC Horsens FC Horsens
Felsted IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Felsted IF
Midtals IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Midtals IF
Sommersted IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sommersted
Starup UIF 2 C Logo Starup UIF Starup UIF
SUB Sønderborg 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB
VBIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VBIF

U12 A (2007)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ab ca 17.50

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 1 A Logo Bov IF Bov IF
BUI 1 A Logo Broager UI Broager UI
Dalum IF Rød A A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF Sort A A Logo Dalum IF Dalum IF
FC Wiesharde Handewitt A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Wiesharde
SUB Inter A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SV Rugenbergen 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SV Rugenbergen
Sønderborg Fremad 1 A Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad

U12 B (2007)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ab ca 17.50

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 2 B Logo Bov IF Bov IF
Dalum IF Rød B B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF Sort B B Logo Dalum IF Dalum IF
Eintracht Norderstedt 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eintracht Norderstedt
HKUF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HKUF Harrislee
SUB Inter B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SV Rugenbergen 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SV Rugenbergen
TSV Bordesholm 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesholm

U12 C (2007)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ab ca 17.50

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 3 C Logo Bov IF Bov IF
BUI 2 C Logo Broager UI Broager UI
BUI 3 C Logo Broager UI Broager UI
Dybbøl UI C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl UI
Eintracht Norderstedt 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eintracht Norderstedt
Sub C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Sønderborg Fremad 2 C Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad
TSV Bordesholm 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesholm

U13 A (2006)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 B (2006)  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.67 Odense B Logo B.67 B.67
Bov IF 1 B Logo Bov IF Bov IF
Haderslev FK 1 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Haderslev FK 2 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Hjordkær UIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hjordkær UIF
Suchsdorfer SV 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suchsdorfer SV
Suchsdorfer SV 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suchsdorfer SV
Team HiFive B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Team Lind+Larsen B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Team SEIDL B Logo Hedensted IF Hedensted IF

U13 C (2006)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hjordkær UIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hjordkær UIF

U14P A (2005+2006)  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eller Lørdag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U14P B (2005+2006)  | B  | Kvinder/Piger

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 1 B Logo Bov IF Bov IF
Bov IF 2 B Logo Bov IF Bov IF
Dybbøl (2007) 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl
Dybbøl (2007) 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl
Dybbøl UI CH B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl UI
FC Wiesharde B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Wiesharde
Gråsten B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet gråsten B
Gråsten B 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gråsten B
Krites Truppe B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rendbsurg
Sport24 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa
TSV Süderbrabrup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Süderbrabrup
TUS Felde 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TUS Felde
TUS Felde 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TUS Felde
TUS Felde 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TUS Felde
TUS Nortorf B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TUS Nortorf

U15 A (2004+2005)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 B (2004+2005)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS 1
BNS 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS
Bov IF 1 B Logo Bov IF Bov IF
Suchsdorfer SV 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suchsdorfer SV

U15 C (2004+2005)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 2 C Logo Bov IF Bov IF
Bov IF 3 C Logo Bov IF Bov IF
HKUF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HKUF Harrislee
Løjt IF Piger Logo Løjt IF Løjt IF
Suchsdorfer SV 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suchsdorfer SV
Tøsedrengene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U6 (2013 og yngre)  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 1 Logo Bov IF Bov IF
Bov IF 2 Logo Bov IF Bov IF
Dybbøl UI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl UI
Eckernförder SV 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eckernförder SV
Eckernförder SV 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eckernförder SV
HKUF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HKUF Harrislee
Rødekro IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
SUB Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TSB Flensburg 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB
TSB Flensburg 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB

U7 (2012)  | Mixede

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Formiddag/Middag

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS
BNS 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS
Bov IF 1 Logo Bov IF Bov IF
Bov IF 2 Logo Bov IF Bov IF
Bov IF 3 Logo Bov IF Bov IF
Eckernförder SV 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eckernförder SV
Eckernförder SV 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eckernförder SV
Haderslev FK 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HKF
Haderslev FK 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HFK
HKUF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HKUF Harrislee
Midtals IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Midtals IF
Midtals IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Midtals IF
SG Fortuna Wellsee B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SG Fortuna Wellsee
SG Fortuna Welsee 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SG Fortuna Welsee
SUB Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TSB Flensburg 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB
TSB Flensburg 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB
TSB Flensburg 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB
Aabenraa BK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aabk

U8 (2011)  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 1 Logo Bov IF Bov IF
Bov IF 2 Logo Bov IF Bov IF
Broager UI 1 C Logo Broager UI Broager UI
Broager UI 2 C Logo Broager UI Broager UI
DGF Flensborg Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet DGF Flensborg
HFK 1 A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HKUF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HKUF Harrislee
Lunderskov Boldklub 1 C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
SG Fortuna Wellsee 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SG Fortuna Wellsee
SG Fortuna Wellsee 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SG Fortuna Wellsee
SG Schönberg/Krummbek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SG Schönberg/Krummbek
Sommersted IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sommersted
SUB Sønderborg Inter 1 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB Sønderborg Inter 2 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB Sønderborg Inter 3 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB Sønderborg Inter 4 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Øster Højst UIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Øster Højst

U9 A (2010)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Middag

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS A Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
Dybbøl A A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
EUI gul Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
FC Wiesharde Handewitt A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Wiesharde Handewitt
Heider SV 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Heider SV
Højgaard Installation A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SUB 1 A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TSV Bordesholm 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesholm

U9 B (2010)  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BUI Broager 1 B Logo Broager UI Broager UI
De blå drenge B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Dybbøl B B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Heider SV 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Heider SV
HKUF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HKUF Harrislee
PSV Union Neumünster B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PSV Union Neumünster
SC Weiche Flensburg 08 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SC Weiche Flensburg 08
SUB 2 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Suchsdorfer SV 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suchsdorfer SV
Suchsdorfer SV 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suchsdorfer SV

U9 C (2010)  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Middag

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS 1 C Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
Bov IF C Logo Bov IF Bov IF
BUI Broager 2 C Logo Broager UI Broager UI
DGF Flensborg C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet DGF Flensborg
Dybbøl C C Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
EUI grøn Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Heltene C Logo Jerne if Jerne if
SUB 3 C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Sønderris SK C Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
TSV Bordesholm 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesholm
Verners drenge C Logo Jerne if Jerne if
VSF 1 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

Arrangør: BOV IF
Sted: Grænsehallerne
Adresse: Harkærvej 3
Postnr: DK-6330
By: Padborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 09-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter