Deltagere til B 67 CUP 2019

Odenseklubben B67 indbyder til vores traditionsrige indendørsstævne lørdag d.23.februar 2019. Der er guldmedaljer til alle spillere i rækkerne U6 til U9. Der er præmier til finale pulje i rækkerne U10 til U14. Spørgsmål til Kim Gejbøl 25535858.

U10  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B67 B Logo B.67 B.67
Egebjerg Fodbold C Logo Egebjerg Fodbold Egebjerg Fodbold
Højby Hvid C Logo Højby S&G Højby S&G
KFUM B Logo KFUMs Fodboldklub Odense KFUMs Fodboldklub Odense
Korup Ubberud B Logo Ubberud IF Ubberud IF
Korup Ubberud C Logo Ubberud IF Ubberud IF
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby 1 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Rolfsted B Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Sanderum (U9-hold) Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Skt. klemens B Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Skt. Klemens Fangel Idrætsforening

U11  | BC  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B67 B Logo B.67 B.67
Egebjerg Fodbold C Logo Egebjerg Fodbold Egebjerg Fodbold
Fjordager 1 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 2 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 3 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Gaueslund if 1 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
KFUM 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kfum.s bk Odense
KFUM 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kfum.s bk Odense
Korup-Ubberud C Logo Ubberud IF Ubberud IF
KRFK C Logo KRFK KRFK
Marienlyst 1 B Logo Marienlyst Marienlyst
Marienlyst 2 B Logo Marienlyst Marienlyst
Marienlyst 3 B Logo Marienlyst Marienlyst
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
OKS B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup Boldklub 1 B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Otterup Boldklub 2 B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
SfB U10 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber

U12  | BC  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B67 B Logo B.67 B.67
Nr. Lyn 1 C Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyn 2 C Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Odense KFUM 1 B Logo KFUMs Fodboldklub Odense KFUMs Fodboldklub Odense
Odense KFUM 2 C Logo KFUMs Fodboldklub Odense KFUMs Fodboldklub Odense
OKS Blå B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS Rød B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS Stribet C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
PFK B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Sanderum BK B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Tåsinge f.b. B Logo Tåsinge Forenede Boldklubber Tåsinge Forenede Boldklubber

U13  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.67 Odense B Logo B.67 B.67
BBB blå B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB rød B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
NK biler B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
OB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OB
TPI - 3 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI -2 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI Pigerne B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI-1 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Ubberud B Logo Ubberud IF Ubberud IF
Ubberud 2 B Logo Ubberud IF Ubberud IF

U13 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.67 Odense B Logo B.67 B.67
Fjordager IF 8 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager IF 9 C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Gislev 1 C Logo Gislev IF Gislev IF
Gislev 2 C Logo Gislev IF Gislev IF
OB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OB
OB ( grønne ) C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB ( stribede ) C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Stjernen/Thurø 1 B Logo Thurø Boldklub Thurø Boldklub
Stjernen/Thurø 2 B Logo Thurø Boldklub Thurø Boldklub

U15  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | BC  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Kl 08,00

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB1 Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB2 Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB3 Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BM C Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Bredballe IF B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Dalum 3 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 4 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 5 B Logo Dalum IF Dalum IF
MG og BK 1 Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG og BK 2 Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG og BK 3 Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Næsby B Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
Næsby 2 C Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
Næsby 3 C Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
SKFIF 1 B Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
SKFIF 2 C Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
Team Årslev Bk C Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub
ØB 1 C Logo Østre Boldklub Østre Boldklub
ØB 2 C Logo Østre Boldklub Østre Boldklub

U7  | BC  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 08,00

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB 2 B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB1 B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalby 1 B Logo Dalby IF Dalby IF
Dalby 2 B Logo Dalby IF Dalby IF
Dalum 1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Middelfart 1 B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Middelfart 2 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Næsby 1 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Otterup Boldklub 1 Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Otterup Boldklub 2 Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Sanderum 1 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 2 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 3 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
SKFIF 1 C Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
SKFIF 2 C Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
SKFIF 3 C Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
ÅB’s Gulddrenge B Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U8  | BC  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
B1909 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B67 B Logo B.67 B.67
Dalum 1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum if B Logo Dalum IF Dalum IF
Erritsø GIF 1 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 3 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Sanderum 3 C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 4 C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 1 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
SFB B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SFB 2 C Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SKFIF 1 C Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
SKFIF 2 B Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
Stenstrup IF B Logo Stenstrup IF Stenstrup IF

U9  | BC  | Herrer/Drenge

26 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
allesø C Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
B.67 Odense C Logo B.67 B.67
BBB B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalum IF 1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 C Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 3 C Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 4 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 5 B Logo Dalum IF Dalum IF
Egebjerg 1 B Logo Egebjerg Fodbold Egebjerg Fodbold
Egebjerg 2 C Logo Egebjerg Fodbold Egebjerg Fodbold
Hårslev 1 B Logo Hårslev Boldklub Hårslev Boldklub
Hårslev 2 C Logo Hårslev Boldklub Hårslev Boldklub
Kerteminde 1 B Logo kerteminde boldklub kerteminde boldklub
Kerteminde 2 C Logo kerteminde boldklub kerteminde boldklub
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby 1 Logo næsby boldklub næsby boldklub
Næsby 2 Logo næsby boldklub næsby boldklub
Næsby 3 Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
OKS 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Rolfsted C Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Sanderum C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sfb1 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Sfb2 C Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Skt. klemens 1 B Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
Skt. klemens 2 C Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Skt. Klemens Fangel Idrætsforening

Arrangør: B.67
Sted: FKS HALLEN
Adresse: TRANEHØJ 5
Postnr: 5260
By: Odense sø
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2019>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910

Frist: 03-02-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter