Deltagere til B 67 CUP 2019

Odenseklubben B67 indbyder til vores traditionsrige indendørsstævne lørdag d.23.februar 2019. Der er guldmedaljer til alle spillere i rækkerne U6 til U9. Der er præmier til finale pulje i rækkerne U10 til U15. Spørgsmål til Kim Gejbøl 25535858.

U10  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B67 B Logo B.67 B.67
Egebjerg Fodbold C Logo Egebjerg Fodbold Egebjerg Fodbold
Højby Blå B Logo Højby S&G Højby S&G
Højby Hvid C Logo Højby S&G Højby S&G

U11  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B67 B Logo B.67 B.67
Drengene fra Søndersø C Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub
Egebjerg Fodbold C Logo Egebjerg Fodbold Egebjerg Fodbold
KFUM 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kfum.s bk Odense
KFUM 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kfum.s bk Odense
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub

U12  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B67 B Logo B.67 B.67
PFK B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening

U13  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.67 Odense B Logo B.67 B.67
BBB blå B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB rød B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub

U13 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
NK biler A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
OB ( grønne ) C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB ( stribede ) C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Otterup Stribet C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK

U15  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
White Ops Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U6  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Kl 08,00

Holdnavn Niv Logo Klub
B 67 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B67
MG og BK 1 Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG og BK 2 Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG og BK 3 Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Team Årslev Bk C Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U7  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 08,00

Holdnavn Niv Logo Klub
B67 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B67

U8  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B67 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B67
Dalum 1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum if B Logo Dalum IF Dalum IF
Erritsø GIF B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 3 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Sanderum Boldklub B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

U9  | BC  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.67 Odense C Logo B.67 B.67
B67 B Logo B.67 B.67
Dalum IF 1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 C Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 3 C Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 4 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 5 B Logo Dalum IF Dalum IF
Egebjerg 1 B Logo Egebjerg Fodbold Egebjerg Fodbold
Egebjerg 2 C Logo Egebjerg Fodbold Egebjerg Fodbold
Kerteminde 1 B Logo kerteminde boldklub kerteminde boldklub
Kerteminde 2 C Logo kerteminde boldklub kerteminde boldklub
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby 1 Logo næsby boldklub næsby boldklub
Næsby 2 Logo næsby boldklub næsby boldklub
Rolfsted C Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Sanderum Boldklub B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

Arrangør: B.67
Sted: FKS HALLEN
Adresse: TRANEHØJ 5
Postnr: 5260
By: Odense sø
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2019>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910

Frist: 14-02-2019


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter