Deltagere til Jutlander Bank Cup 2018

For 20. gang har IK Rosendal Fodbold fornøjelsen af at indbyde fodboldglade spillere til stævne i Rosendal Idrætsforum i Hobro. I stævnet vil vi gerne, at der skal være plads til alle, og at der bliver flest mulige jævnbyrdige kampe.

Damesenior  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10/11 13:00 - 16:00

Holdnavn Niv Logo Klub

Herrebredde små mål  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10/11 13:00 - 22:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Tj vvs & blik B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Aalborg Katedralskole Futsalhold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

Herrer GPM Elite  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10/11 16:00 - 22:00

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 drenge BL  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3/11 16:00 - 19:00

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 drenge PL  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3/11 14:00 - 17:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 drenge SL  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3/11 14:00 - 17:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3/11 08:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 drenge PL  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 17:00 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 drenge SL  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 17:00 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 piger PL  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10/11 08:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 piger SL  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10/11 08:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 drenge PL  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 9/11 17:00 - 19:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 drenge SL  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 9/11 17:00 - 19:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Jarl Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden

U12 piger PL  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10/11 11:00 - 14:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 piger SL  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10/11 11:00 - 14:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 drenge PL  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 12:30 - 16:00

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 drenge SL  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 12:30 - 16:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U13 piger PL  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 08:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 piger SL  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 08:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 drenge PL  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 15:00 - 18:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 drenge SL  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 15:00 - 18:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 piger PL  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 10:30 - 13:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 piger SL  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 10:30 - 13:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 17:30 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Aalborg Freja B Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U15 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 17:30 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U16 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 9/11 19:00 - 22:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U16 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 9/11 19:00 - 22:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U17 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 2/11 19:00 - 22:00

Holdnavn Niv Logo Klub

U18 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 2/11 17:30 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Mix (3M)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 08:30 - 13:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF

U7 Mix (3M)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 08:30 - 13:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Driblerne B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Finterne B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U8 drenge (5M) A-B-C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3/11 11:00 - 14:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 drenge (5M) A-B-C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 14:00 - 17:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 piger (3M)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 08:30 - 11:00

Holdnavn Niv Logo Klub
OIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel I.F.

U9 drenge PL  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 11:00 - 14:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U9 drenge SL  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 08:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
OMMERSYSSEL IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel if
Rosendal 1 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3/11 08:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

Arrangør: IK Rosendal Fodbold
Sted: Rosendal Idrætsforum
Adresse: Døstrupvej 23, Hørby
Postnr: 9500
By: Hobro
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 27-10-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
Sparkron Ulvehøj Cup 2019
4. - 13. jan 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
Avarta-Julestævne 2018
1. - 2. dec
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
SDIF Cup 2018
9. - 11. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
DGI Lalandia Cup 2018
17. nov
Følg Staevner.dk på Twitter