Deltagere til Jutlander Bank Cup 2018

For 20. gang har IK Rosendal Fodbold fornøjelsen af at indbyde fodboldglade spillere til stævne i Rosendal Idrætsforum i Hobro. I stævnet vil vi gerne, at der skal være plads til alle, og at der bliver flest mulige jævnbyrdige kampe.

Damesenior små mål  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10/11 13:00 - 16:00

Holdnavn Niv Logo Klub
danbolig Grenå B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Green Energy B Logo Doense Vebbestrup´s IdrætsForening Doense Vebbestrup´s IdrætsForening
Kristrup Boldklub 1 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Kristrup Boldklub 2 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Lemvig GF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig GF
PIO B Logo Boldklubben Pioneren Boldklubben Pioneren
Romalt IF B Logo Romalt IF Romalt IF
Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal piger 1 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SIF Qajebajer B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team aalborg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Valsgaard C Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83

Herre Bredde små mål  | BC  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10/11 13:00 - 22:00

Holdnavn Niv Logo Klub
2 goals 1 cup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Advokatfirmaet Kühnel B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Agrotek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Babylon Herresalon B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Parallelvej Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Goal Station B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
IK Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
JBF Star C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Malerfirmaet MV Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Pieter Mouritsen A/S C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ronaldo's børn B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Rosendal U19 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Spiller imod C Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Sportigan Hadsund C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Thujavej Allstar C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tj vvs & blik B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

Herrer GPM Elite  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10/11 16:00 - 22:00

Holdnavn Niv Logo Klub
FREJA - Dahl Pedersen A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spaabæk RealEstate Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Lægehuset Bondovej A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Villadsen Agentur A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U10 drenge BL  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3/11 16:00 - 19:00

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV B Logo ASV ASV
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
KFUM 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Mariager IK Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Real Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SGIF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
SGIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF

U10 drenge PL  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3/11 14:00 - 17:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang 1 A Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Rosendal 1 A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U10 drenge SL  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3/11 14:00 - 17:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang 2 C Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Helsted Fremad 3 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
KFUM 3 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Rosendal 3 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 4 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
VUGH 1 C Logo Vester Hassing GF Vester Hassing GF
VUGH 2 Logo Vester Hassing GF Vester Hassing GF
VUGH 3 C Logo Vester Hassing GF Vester Hassing GF

U10 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3/11 08:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Fyrkat Q 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mariager IK
Fyrkat Q 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mariager IK/VH08
Helsted tøserne Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Jarl Arden C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Støvring if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TRIF B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

U11 drenge PL  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 16:30 - 20:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Ik Rosendal Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Nibe 1 A Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub

U11 drenge SL  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 16:30 - 20:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Grenå B Logo Grenaa IF Grenaa IF
Ik Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Ik Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Løgstrup G&IF C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Mariager IK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Nibe 2 C Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
SGIF B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
Sjørring B Logo Sjørring Boldklub Sjørring Boldklub
u11 Logo Onsild IF Onsild IF

U11 piger PL  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 08:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Sportigan Hadsund A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U11 piger SL  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 08:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang Pigerne C Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Fyrkat Q C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Helsted Fremad B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
LKB Gistrup C Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
LKB Gistrup 2 C Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Overlund GF B Logo Overlund GF Overlund GF
Rosendal C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U12 drenge PL  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 9/11 17:00 - 19:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Hammel GF 1 A Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hammel GF 2 B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
IK Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
NFK/VFB 1 B Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
RA Team A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Stensballe IK A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Team Restudy B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Aalborg KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U12 drenge SL  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 9/11 17:00 - 19:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Hammel GF 3 C Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hobro IK 1 B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
IK Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Jarl Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Mariager IK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
NFK/VFB 2 C Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
VSK Aarhus 1 B Logo VSK Aarhus VSK Aarhus
VSK Aarhus 2 C Logo VSK Aarhus VSK Aarhus
Aalborg KFUM 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aars IK C Logo Aars IK Aars IK

U12 piger PL  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10/11 10:30 - 14:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Fyrkat Q/VHM A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mariager IK
Mejdal Tøzerne A Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Rosendal 4 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Tgs A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
AaB A Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U12 piger SL  | BC  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10/11 10:30 - 14:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Fyrkat Q/VHM C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
IF Fremad Nørhalne C Logo IF Fremad Nørhalne IF Fremad Nørhalne
IF Fremad Nørhalne C Logo IF Fremad Nørhalne IF Fremad Nørhalne
Mejdal Girlzz C Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Mejdal Pigerne C Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Skørping C Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Svenstrup-Godthåb IF C Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
Terndrup IF C Logo Terndrup Idrætsforening Terndrup Idrætsforening

U13 drenge PL  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 12:30 - 16:00

Holdnavn Niv Logo Klub
FUIK 1 A Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK
Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Vejgaards Drenge A Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Aars IK A Logo Aars IK Aars IK

U13 drenge SL  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 12:30 - 16:00

Holdnavn Niv Logo Klub
FUIK 2 C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
FUIK 3 C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
PFU05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Søndermarken IK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Søndermarken IK 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Salling Group B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vodskov 1 B Logo Vodskov IF Vodskov IF
Vodskov 2 B Logo Vodskov IF Vodskov IF

U13 piger PL  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10/11 08:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 piger SL  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10/11 08:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden tøzerne B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Eastside B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside Viborg
Eastside Viborg Q2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside Viborg
Fyrkat Q/VHM C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
PFU05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
Rosendal 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IK Rosendal
Rosendal 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IK Rosendal
Rosendal 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IK Rosendal
ØHI C Logo Øster Hornum Idrætsforening Øster Hornum Idrætsforening

U14 drenge PL  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 15:00 - 18:30

Holdnavn Niv Logo Klub
LKB Gistrup B Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U14 drenge SL  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 15:00 - 18:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Kristrup 1 C Logo Kristrup boldklub Kristrup boldklub
Kristrup 2 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Trekroner/Skovsgaard B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 piger PL  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 10:30 - 14:00

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 piger SL  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 10:30 - 14:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Birkelse/Jetsmark B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Helsted Fremad IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Helsted Fremad IF.
Jetsmark/Birkelse u14 C Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Løgstør IF B Logo Løgstør IF Løgstør IF
Rosendal B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IK Rosendal
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Støvring IF Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold

U15 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 17:30 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang A Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Generalen IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SUS FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sus455 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Trekroner/Skovsgaard A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
u15 C Logo Onsild IF Onsild IF

U15 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 17:30 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Assentoft/Romalt3 C Logo Romalt IF Romalt IF
BMK C Logo BMK 90 BMK 90
Helsted Fremad IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Helsted Fremad IF.
IK Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Mejrup B Logo Mejrup GU Mejrup GU
The bitches from Arden C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VH08 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08

U16 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 9/11 19:00 - 22:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang 1 B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Fårvang A B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Skinnerupgaard Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Bierne B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening

U16 piger  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 9/11 19:00 - 22:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Assentoft/Romalt1 C Logo Romalt IF Romalt IF
Assentoft/Romalt2 C Logo Romalt IF Romalt IF
BMK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
Rosendal 1 A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Aalborg KFUM Fodbold A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM Fodbold 1 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM Fodbold 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM Fodbold 3 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM Fodbold 4 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg/Nørresundby Malerfirma A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U17 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 2/11 19:00 - 22:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Akademiet Mariager efterskole A Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Drenger'n FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Frydensberg Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Frydensberg 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Frydensberg Efterskole
Game of Stones B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Mariager efterskole A Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Mariager efterskole 2 C Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Wonderkids B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC dansom

U18 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 2/11 17:30 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Mariager efterskole 1 B Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Mariager efterskole 2 C Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Romalt IF A Logo Romalt IF Romalt IF
Rosendal 1 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Team Ø B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Østvendsyssel

U6 Mix (3M)  | Mixede

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 08:30 - 13:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK 1 Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 Logo Hobro IK Hobro IK
IF Jarl Arden U6 C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Nibe U6 - De grønne ørne C Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Spentrup Logo Spentrup IF Spentrup IF
Terndrup IF C Logo Terndrup Idrætsforening Terndrup Idrætsforening
TSV Vestbjerg 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Vestbjerg
Aalborg KFUM 1 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U7 Mix (3M)  | Mixede

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 08:30 - 13:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Driblerne B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Finterne B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Freja pigerne 1 C Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro Ik B Logo Hobro IK Hobro IK
IF Jarl Arden U7 C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
KFUM 1 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 2 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 3 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 4 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Nibe U7- De grønne ørne C Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Spentrup 1 Logo Spentrup IF Spentrup IF
Spentrup 2 Logo Spentrup IF Spentrup IF
Stilling IF B Logo Stilling IF Stilling IF
Støvring 1 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 2 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
TSV Vestbjerg 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Vestbjerg
vorup fb C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet vorup FB

U8 piger (3M)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 08:30 - 11:00

Holdnavn Niv Logo Klub
OIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel I.F.

U8Dr Lørd (5M) A-B-C  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3/11 11:00 - 14:30

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
De Blå Drenge A Logo Bredballe IF Bredballe IF
Helsted Fremad 1 A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HSK C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IF Jarl Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
RKG 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG Klarup
RKG 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG Klarup
RKG 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG Klarup
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 3 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Støvring 1 B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold

U8Dr Sønd (5M) A-B-C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 14:30 - 17:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro ik 1 B Logo Hobro ik Hobro ik
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK årgang 12 C Logo Hobro IK Hobro IK
IF Jarl Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Skive IK B Logo Skive IK Skive IK
Støvring 2 A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
AaB B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
AaB 2 B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U9 drenge BL  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 11:00 - 14:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Alborg KFUM 2 B Logo Aalborg KFUM fodbold Aalborg KFUM fodbold
Arden U9 B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
ASV B Logo ASV ASV
FUIK 1 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Gug 2 B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Helsted Fremad B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
Randers Freja B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
TSV Vestbjerg 1 B Logo Vestbjerg IF Vestbjerg IF
TSV Vestbjerg 2 B Logo Vestbjerg IF Vestbjerg IF
Aalborg KFUM 3 B Logo Aalborg KFUM fodbold Aalborg KFUM fodbold

U9 drenge PL  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 12:00 - 15:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Frem Skørping A Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Gug 1 A Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Helsted Fremad A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro Ik A Logo Hobro IK Hobro IK
MH2010 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Støvring IF A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
TSA Midtjylland A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSA Midtjylland
VFF 1 Logo Viborg FF Viborg FF
Aalborg KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM fodbold Aalborg KFUM fodbold

U9 drenge SL  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 08:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
FUIK 2 C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Gug 3 C Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Gug 4 C Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Hadsund Boldklub C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Helsted Fremad C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
MIK u9 C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Nibe C Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
OMMERSYSSEL IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel if
Rosendal 1 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
VB Piger Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
VFF 2 Logo Viborg FF Viborg FF

U9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3/11 08:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden IF C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Farsø 1 C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Farsø 2 C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Skumfiduserne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager/Rørbæk IF
Støvring IF A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold

Arrangør: IK Rosendal Fodbold
Sted: Rosendal Idrætsforum
Adresse: Døstrupvej 23, Hørby
Postnr: 9500
By: Hobro
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 01-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
ØSVN IF Sportigan Egtved Indestævne 2019
26. - 27. jan 2019
Simon Kjær Cup 2019
8. - 10. mar 2019
Ølholm Cup - C-stævne
19. jan - 10. mar 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
LSF - Sydbank Pokal Cup
20. jan 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter