Deltagere til Høje Kolstrup Stævne 2018

BREDDESTÆVNE I AABENRAA. FOR DRENGE OG PIGER U6 TIL U15. PRÆMIER TIL ALLE I U6 OG U7 RÆKKERNE. SPURTPRÆMIER UNDERVEJS. FRUGT TIL ALLE DELTAGERE - KAFFE TIL TRÆNERNE.

U10 DRENGE  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HKB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hylkedrengene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Baunehøj FC
Hørup UI C Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Hørup Ungdoms- & Idrætsforening
Vonsild B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild
Vonsild C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild
AaBK 1 C Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 2 C Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U10 PIGER  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10/U11 PIGER  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dybbøl B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Egen UI Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Ribe BK Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Vonsild FK Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 2 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U11 DRENGE  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BUI 11 B Logo Broager UI Broager UI
Fjelstrup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fjelstrup IF
HKB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Strib 1 B Logo Strib IF Strib IF
Strib 2 B Logo Strib IF Strib IF
Strib 3 Logo Strib IF Strib IF
AaBK 1 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 2 C Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U12 DRENGE  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12/13 DRENGE  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
christiansfeld C Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
HKB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Smølferne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team de lyserøde elefanter B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Æ Hjokæ knajte C Logo Hjordkær Ungdoms- & Idrætsforening Hjordkær Ungdoms- & Idrætsforening

U12/U13 PIGER  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gråsten C Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Midtals IF B Logo Midtals Idrætsforening Midtals Idrætsforening
The New A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Vamdrups piger B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vsf u12 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
AaBK Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK U13 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U13 PIGER  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U14/U15 DRENGE  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Ensted/AaBK U15 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ensted IF
Hedensted B Logo Hedensted IF Hedensted IF
HKB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
Sponsoreret af Britta Nielsen C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TP-Montage B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
AaBK U15-1 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK U15-2 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK U15-3 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U14/U15 PIGER  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
HKB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U6 MIX  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6/U7 MIX  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Broager 1 C Logo Broager UI Broager UI
Broager 2 Logo Broager UI Broager UI
HKB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ødis IF U7 B Ødis IF Logo ukendt af Staevner.dk Ødis IF
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 2 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 4 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U8 DRENGE  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dybbøl 1 A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl 2 B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl 3 C Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Hedensted 1 og 2 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted 1 og 2 (HIF) B Logo Hedensted IF Hedensted IF
HKB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hørup B Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Hørup Ungdoms- & Idrætsforening
Lysabild 1 Logo Lysabild SG Lysabild SG
Lysabild 2 Logo Lysabild SG Lysabild SG
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U8/U9 PIGER  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gauerslund C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gauerslund Fodbold IF
HKB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U9 DRENGE  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Felsted Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Felsted IF
HKB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hørup UI B Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Hørup Ungdoms- & Idrætsforening
Starup 1 A Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 2 B Logo Starup UIF Starup UIF
SUB 1 A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 2 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 3 C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 2 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U9 PIGER  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub


Sted: Agora
Adresse: Nyløkke 4
Postnr: 6200
By: Aabenraa
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 07-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter